Najczęstsze błędy graczy zakładów bukmacherskich

Istnieje wiele poradników na internecie uczących nas jak obstawiać zakłady bukmacherskie, niestety też, wiele osób zapomina o tym, że każdy również popełnia błędy, dlatego ten artykuł jest im właśnie poświęcony.

Najczęstsze błędy graczy zakładów bukmacherskich

Zbytnie przejmowanie się przegranymi

Jednym z najczęstszych mitów na temat zakładów sportowych jest to, że dobrzy gracze nie mogą przegrać. Tak nie jest, dobrzy gracze rzadziej przegrywają niż wygrywają. Jeśli stracą pieniądze, zastosują metodę odpowiedniego stawkowania, aby upewnić się, że nie stracą wszystkich pieniędzy na kolejnym zakładzie.

 Kolejnym błędem początkujących typerów jest niechęć do przetracenia pieniędzy, czyli mniej więcej to, że wolelibyśmy uniknąć potencjalnych strat, niż mieć szansę na wygraną. Obecność szczęścia w zakładach sportowych oznacza, że ​​nawet złożone modele statystyczne mogą czasami powodować zamieszanie. Przekonanie, że powinniśmy unikać strat za wszelką cenę, jest jednym z nieporozumień, których powinniśmy bezwzględnie unikać.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Gracze mogą wybierać spośród wielu bukmacherów, którzy oferują zakłady sportowe. Podobnie jak inne rynki, gry bukmacherskie mają różne metody, a każda firma będzie twierdzić (ponieważ wszyscy myślą, że są najlepsi), że ma najlepsze. Patrząc na dostępne opcje, widzimy, że niektórzy bukmacherzy oferują znacznie więcej ofert niż inni.

Zły dobór firmy bukmacherskiej

Prawie każdy bukmacher oferuje darmowe zakłady i bonusy, co uważamy za bardzo atrakcyjne. Jednak wielu z was nie zdaje sobie sprawy, że aby zapewnić tego typu promocję, buk musi jakoś zrekompensować te straty w innych miejscach, co jest związane z tym, że zwiększają marże na typy, co bezpośrednio wpływa na kursy naszych zakładów.

Jeśli nieuważny gracz zacznie obstawiać u bukmachera (oczywiście, jak na ironię), który ma słabą reputację, ale oferuje wiele promocji i bonusów, prawdopodobnie straci pieniądze, a nawet zadłużenie.

Chociaż tego typu bukmacherzy przyciągają nowych klientów poprzez marketing i fałszywe obietnice, nie dają one graczom szans na wygraną. Jeśli tacy gracze systematycznie zarabiają grając u nielegalnych bukmacherów, mogą wkrótce ograniczyć limity wypłat i depozytów lub ich konta mogą zostać zamrożone.

Wybór bukmachera tylko dlatego, że oferuje jakąś formę premii za zakłady, jest błędem, na który większość graczy nie może sobie pozwolić – zwłaszcza jeśli inni bukmacherzy oferują lepsze kursy i nie ograniczają w żaden sposób ich wpłat i wypłat.

Błędy początkujących typerów bukmacherskich

Wielu graczy rozpoczynających swoją przygodę z zakładami sportowymi przymyka oczy na wizję szybkiej rentowności. Marzenie o dużej wygranej wydaje się realistyczne i możliwe, ale niestety początkujący gracze nie zdają sobie sprawy, że wyliczenie prawdopodobieństwa jest bliskie znanym kuponom na totolotka. Oczywiście zawsze znajdą się ludzie, którzy twierdzą, że ktoś osiąga wysokie sumy za nic, ale mając nadzieję, że możemy to zrobić szybko spowoduje tylko większą stratę pieniędzy.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button