Jakie bonusy przygotował dla graczy STS?

Jakie bonusy przygotował dla graczy STS?

Gdzie założyć konto? To często pojawiające się pytanie. Szczególnie biorąc pod uwagę osoby, które planują rejestrację w najbliższym czasie. Polecanym miejscem jest m.in. STS. Choćby dlatego, że po założeniu konta możesz liczyć na wiele bonusów…

Bonus bez konieczności wykonywania depozytu

STS od zawsze słynie z tego, że rozpieszcza swoich graczy. Nowy użytkownik może m.in. liczyć na hojny bonus STS bez depozytu. Jakie kroki należy jednak podjąć, aby z niego skorzystać? Musisz założyć konto. To podstawowa kwestia. W czasie wykonywania tego zadania należy wpisać kod promocyjny „PEWNE25”. Warto dodać, że forma tego hasła jest dowolna. Możesz zatem wpisywać je samymi małymi albo dużymi literami itd. Każda forma zostanie bowiem na pewno zaakceptowana. Jeśli już to zrobisz, to będziesz bogatszy o 25 PLN. Ktoś powie, że nie są to wielkie pieniądze. W sumie można się z tym zgodzić. Warto jednak podkreślić, że możesz zdobyć tę kwotę tak naprawdę bez żadnego wielkiego trudu. A wiele osób to właśnie szczególnie docenia w ofercie przygotowanej przez STS.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Jaki jest aktualnie główny bonus?

Sporo osób zastanawia się, czy jeśli skorzystają z bonusu bez depozytu, to czy potem będą mogli zainkasować główną ofertę… Na szczęście nie ma żadnych przeciwwskazań, aby tak się stało. Możesz bowiem skorzystać z obu tych opcji. Nic się ze sobą tutaj nie wyklucza. Warto zauważyć, że oferta jest zaś wyjątkowo hojna. Obecnie STS przygotował bonus 100% aż do 1200 PLN. Jak z niego skorzystać? Po założeniu konta należy zrealizować pierwszy depozyt. Od jego kwoty będzie zależeć to, ile finalnie otrzymasz pieniędzy od STS. Co jeszcze jest w tym momencie ważne? Dużo osób boi się, że obrót bonusem STS będzie trudny do zrealizowania. Na szczęście nic takiego nie ma miejsca. Musisz tylko zagrać za trzykrotność otrzymanej sumy (minimalny kurs to 1,91). Warto dodać, że do obrotu są zaliczane tylko wygrane kupony. Na szczęście nie ma jednak np. żadnego limitu czasowego. Możesz zatem spokojnie, konsekwentnie realizować obrót tym bonusem powitalnym. Ogólnie zasady nie są zatem zbyt trudne. Nawet osoby początkujące powinny poradzić sobie z wykonaniem tej czynności.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Na co jeszcze można się zdecydować?

Oferta STS jest bardzo hojna. Nie tylko pod kątem tego, co można grać. Także na tej płaszczyźnie nie ma się do czego przyczepić. W końcu możesz liczyć nie tylko na wyżej opisane promocje. Co jeszcze jest zatem oferowane przez STS? To np. cashback 20 PLN na Betgames. Są to zaś gry karciane, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród graczy. A może lubisz obstawiać (przynajmniej od czasu do czasu) sporty wirtualne? W STS jak najbardziej jest taka właśnie opcja. Do Twojej dyspozycji są piłka nożna, koszykówka, czy wyścigi koni itd. Co więcej, masz okazję dodatkowo skorzystać z promocji (20 PLN zwrotu za premierowe nietrafione kupony). Jak widzisz, oferta jest naprawdę urozmaicona. Nie tylko jednak nowi, ale także lojalni gracze STS mogą korzystać z bonusów oferowanych przez ten podmiot hazardowy.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button