Jak się pracuje u bukmachera? – czyli kulisy pracy z zakładami bukmacherskimi

Dość zabawnym jest fakt że samo obstawianie zakładów bukmacherskich (przynajmniej to legalne) nie jest zbyt znane w naszym społeczeństwie, a jeśli chodzi już o samą pracę u bukmachera to dla większości jest to dosłownie terra incognita. A jak naprawdę wygląda praca u bukmachera?

Jak się pracuje u bukmachera? – czyli kulisy pracy z zakładami bukmacherskimi

Obowiązki

To oczywiście zależy, od stanowiska, które dany pracownik zajmuje. My jednak skupimy się tutaj na szeregowym, tak zwanym ,,Kowalskim”, który pracuje sobie normalnie w stacjonarnym punkcie bukmacherskim gdzieś w Polsce. Co musi robić jako pierwsze? A więc, pierwszym obowiązkiem naszego Kowalskiego będzie na pewno przyjmowanie zakładów w godzinach otwarcia punktu. Zazwyczaj są to godziny 9-18 bądź 9-17, to zależy już od punktu. Ale wiadomo, że jak to już z bukmacherskimi punktami naziemnymi bywa, że należy przyjść wcześniej, żeby otworzyć nasz punkt, oraz wyjść później, aby sprawdzić czy wszystko się zgadza ,,w zeszycie”, posprzątać oraz przygotować miejsce na następne otwarcie jutrzejszego dnia.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Kolejnym obowiązkiem naszego Kowalskiego jest na pewno profesjonalna obsługa klienta, czyli oprócz przyjęcia typu na daną kategorię sportową (bądź też na zakłady specjalne), musi on udzielić wszystkich informacji na temat zakładów klientowi. Praca z klientem często wiąże się również z tym, że niektórzy z nich (na szczęście jest ich dość niewiele) starają się wyładować swoją agresję na nas, a nasz biedny Kowalski niestety musi to znieść i potraktować takiego klienta z pełnym profesjonalizmem. A najlepiej jeszcze przeprosić.

Wymagania

Jednym z głównych kryteriów jest na pewno duża odporność na stres. I tu nie jest ważne jakie stanowisko zajmujemy, ponieważ nie ma się co oszukiwać, ta branża jest bardzo stresująca, zarówno jak i dla naszego Kowalskiego (szeregowego pracownika) co i jak jego ,,szefa” czyli właściciela firmy (którego prawdopodobnie Kowalski nigdy nie pozna, a nawet nie zobaczy, no ale wróćmy do tematu).Jest to nie tyle co ,,widzi mi się” firmy bukmacherskiej, a tak naprawdę umiejętność, która będzie podstawą do tego, abyśmy po prostu nie zrezygnowali po kilku miesiącach pracy. Kolejną ważną umiejętnością którą każdy, kto chce pracować u bukmachera powinien posiadać jest umiejętność szybkiej obsługi komputera, co w dzisiejszych czasach nie powinno dziwić, będzie służyło jako pomoc w obsłudze programów, stworzonych przez legalne zakłady bukmacherskie. Następną umiejętnością jest umiejętność obsługi kasy fiskalnej, wiadomo, jakoś trzeba przyjąć pieniądze od graczy zakładów bukmacherskich, oraz również ją wydawać.

Odpowiedzialność to kolejna bardzo ważna cecha dobrego typera (tak wiemy, żartujemy tylko, wiadomo że chodzi o kandydata pracownika firmy bukmacherskiej, no ale on też powinien posiadać te cechy), którą powinien posiadać nasz kandydat, ponieważ obowiązkiem naszego przyszłego pracownika będzie bowiem weryfikacja wieku wszystkich graczy, co do których pełnoletności istnieją chociażby najmniejsze wątpliwości.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button