Jak oglądać mecze za darmo – i to legalnie? Poradnik

Oglądanie meczy za darmo w internecie (i to legalnie!) wielu osobom wydaje się trudnym zadaniem do zrealizowania. Jednakże musimy pamiętać o tym, że zawsze jest jakaś opcja na to, o ile będziemy się wystarczająco dużo starać. Jak więc oglądać mecze online za darmo w internecie?

Jak oglądać mecze za darmo – i to legalnie? Poradnik

Oglądanie transmisji za darmo online

No dobrze, pora zdradzić wam ten sekret. Tak naprawdę, aby zacząć oglądać darmowe mecze w internecie potrzebujemy do tego celu jedynie darmowego konta bukmacherskiego, którego założenie trwa dosłownie kilka chwil. Na dodatek, podczas rejestracji możecie odebrać bonus powitalny na przykład od STS, który pozwoli wam na swobodniejsze typowanie wyników sportowych (o ile oczywiście mamy na to ochotę!). W STS TV znajdziecie znacznie więcej transmisji z meczów online niż na innych stronach, gdzie można spodziewać się dosłownie tylko paru transmisji i to zazwyczaj w kiepskiej jakości. Jednakże jak wiadomo, jeśli chce się być o krok przed konkurencją, to trzeba jakoś tych klientów przyciągnąć, czyż nie? Dlatego też STS zdecydował się zaproponować swoim typerom darmowe mecze online, i nie tylko, no ale przejdźmy dalej.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

No dobrze, ale jak uruchomić te darmowe transmisje meczy?

A no, oczywiście, że nie jest łatwo je znaleźć, ale kto szuka ten znajdzie. To normalne że darmowe mecze w internecie nie posiadają dedykowanej zakładki na stronie internetowej STS, w końcu to firma bukmacherska, a nie darmowy serwis oferujący mecze za darmo, czyż nie? No ale do rzeczy, każda transmisja musi być uruchomiona poprzez dział Zakłady Na Żywo, czyli tam, gdzie gramy podczas trwania konkretnych wydarzeń, więc nie musisz być doświadczonym graczem, by oglądać mecze w STS TV. No dobrze, ale co jeśli nie chcesz nawet zarejestrować konta u STS? Każdy ma przecież swoje powody dlaczego, ale powstaje pytanie, czy tylko STS na rynku bukmacherskim ma darmowe mecze online? Czy jest ktoś jeszcze, kto może nam je zaproponować?

A czy mecze na żywo możemy oglądać tylko u jednego bukmachera?

Na szczęście nie, ponieważ dostęp do internetowych transmisji na żywo u innych bukmacherów pozwala nam oglądać mecze drużyn w każdym miejscu, gdzie mamy tylko zasięg. Jeżeli poza Ekstraklasą interesuje nas także Serie A czy inne europejskie ligi jak na przykład Bundesliga, to z pewnością powinniśmy pomyśleć o rejestracji konta u legalnego bukmachera który udostępniają swoim typerom transmisje na żywo.

Na terenie naszego kraju istnieje coraz więcej firm bukmacherskich, które udostępniają swoim graczom darmowe mecze na żywo, a są to : forBet, (jak wyżej wspominaliśmy STS), Fortuna czy Betclic.

A co, jeśli znudziły nam się mecze piłkarskie?

Przykładowo STS kusi swoją ofertą darmowych meczów piłkarskich, w końcu to właśnie one cieszą się wśród graczy największą popularnością. Na dodatek, wszyscy posiadający konto w STS mogą w dowolnym momencie zmienić transmisję, którą chcą uruchomić. Ważne jest to, że typer wcale nie musi zawierać jakiegokolwiek zakładu na dane wydarzenie, by je obejrzeć!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button