W Internecie możemy znaleźć wiele informacji, że granie na zakładach to łatwy sposób na zarobienie pieniędzy. Jak można było się spodziewać, nie ma to nic wspólnego z rzeczywistością i warto o tym wiedzieć. Oczywiście, wygrywanie z bukmacherem jest możliwe, ale jeśli chcemy zarabiać u bukmachera, to musimy wiedzieć o pewnych kwestiach – o nich dowiesz się już za chwilę!

sportowe zakłady

Jak zarabiać?

Nie jest mitem, że gracze mogą zarabiać i to dość systematycznie. Oczywiście nie musi to oznaczać, że łatwo jest zacząć zarabiać wiele na zakładach i dzięki temu osiągnąć sporą niezależność życiową. Należy zawsze pamiętać, że zakłady to inwestycja. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, możemy dostać więcej, niż włożyliśmy. Dlatego tak ważne jest posiadanie odpowiednich funduszy na grę. W tym celu można wykorzystać wiele promocji oferowanych na rynku, w tym bonus od depozytu, bądź też inne, ciekawe promocje bukmacherskie.

Zarabianie u bukmachera

Jeśli chcemy regularnie wygrywać pieniądze, musimy spędzać dużo czasu na analizie oraz przede wszystkim wyszukiwaniu odpowiednich schematów. Skuteczne zakłady obejmują analizę wielu wydarzeń sportowych i poznanie wielu aspektów związanych z wybranym przez nas sportem. Czasami zwykła analiza wystarczy, aby zacząć zarabiać, ale gdy chcemy zarobić ponadprzeciętne pieniądze, to zwykle musimy nieco zakombinować.

Trudno jest określić, ile osób na bieżąco zarabia u bukmacherów. Niewielu przechwala się swoimi umiejętnościami, a nawet jeśli pokazują swoje kupony w Internecie, trudno jest zweryfikować ich autentyczność. Warto też zauważyć, że zwykle legalni bukmacherzy starają się wyszukiwać takich graczy, z racji tego, że w ten sposób wiedzą później, komu mogą ograniczyć konto, przez co straty na zakładach będą nieco mniejsze.

Dlaczego tak wiele osób chce wygrywać u bukmachera?

Powodów jest wiele, ale najważniejszym z nich jest oczywiście lenistwo. Prawie nikt nie chce poświęcać dużej ilości czasu na przygotowanie profesjonalnej analizy. Oczywiście nie uwzględnimy tych, którzy oferują płatne typy bukmacherskie. Tacy gracze to zazwyczaj oszuści, którzy wykorzystują naiwność tych, którzy zaczynają przygodę z grami losowymi, aby zarobić dodatkowe pieniądze i poprawić swoje finanse w gorszym momencie swojej kariery.

LEGALNY BUKMACHEROFERTA BONUSÓWKOD PROMOCYJNY
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: promocja22
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: promocja23
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: promocja24

Limity bukmacherskie

Naturalnie bardzo wiele osób wręcz nie mówi o tym, ale zwykle dobrzy gracze nie chwalą się swoimi wygranymi, z racji tego że wtedy też bukmacherzy mogą potencjalne założyć im limit na konto. Polega to mniej więcej na tym, że jeśli dany pracownik zakładów bukmacherskich zauważy takiego chwalącego się gracza, to po sprawdzeniu jego bilansu, ogranicza mu kwotę oraz ilość zdarzeń, jakie może obstawiać, pośrednio pokazując mu, że nie ma czego już u tego bukmachera szukać – i to dodatkowo jest całkowicie legalne z jego strony.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.