Czy bukmacher bet365 jest legalny?

Nie każdy wie, że bukmacher bet365 jest obecnie najpopularniejszą europejską firmą świadczącą usługi hazardowe przez Internet. Liczy się tutaj przede wszystkim dostępność wydarzeń sportowych, doskonałe zakłady w czasie rzeczywistym i przyzwoite kursy oznaczają, że zdobył on uznanie wśród graczy na całym świecie. 

bet365 legalny czy nie
Czy bukmacher bet365 jest obecnie legalny w Polsce?

Bet365 – popularny bukmacher online

Polacy również chętnie korzystali z usług brytyjskiego bukmachera, ale nie jest to już możliwe niestety. Wszystko to z powodu zmian w przepisach prawnych, które nastąpiły w momencie wprowadzenia w 2017 roku nowelizacji ustawy o grach hazardowych.

Niemniej jednak wiele osób w naszym kraju zadaje sobie pytanie, czy bukmacher bet365 jest legalny? Niestety, nie jest on legalny w Polsce. Przepisy prawne w tej sprawie są jednoznaczne. Jeżeli bukmacher zamierza prowadzić działalność hazardową w Polsce, musi posiadać specjalne zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Zezwolenie mogą uzyskać tylko firmy, które udowodnią swoją wypłacalność i stabilną sytuację finansową. Ponadto, każdy licencjonowany bukmacher musi zobowiązać się do płacenia podatków w naszym kraju. Obecna ustawa o grach hazardowych jest bezwzględna dla firm działających bez zezwolenia. Każdy bukmacher, który nie przestrzega polskiego prawa, zostanie wpisany do rejestru nielegalnych stron z grami.

Jeśli tak się stanie, wszyscy usługodawcy będą musieli zablokować swoim klientom dostęp do takiej strony internetowej. Także gracze korzystający z nielegalnych bukmacherów są karani grzywną, ponieważ są oni uznawani za przestępców skarbowych. Cóż, obsługa brytyjskiej firmy bet365 oznajmiła, iż nie zamierza starać się o zdobycie polskiej licencji na gry hazardowe.

Sytuacja jest jasna i ponad wszelką wątpliwość. Bet365 jest nielegalnym bukmacherem zgodnie z przepisami polskiej ustawy o grach hazardowych. Stanowisko to zostanie potwierdzone ważnym dokumentem opublikowanym przez Ministerstwo Finansów, tj. listą organizacji upoważnionych do organizowania wzajemnych stawek w Polsce. Niektórzy gracze z pewnością będą rozczarowani, ponieważ reputacja tego bukmachera w Europie jest naprawdę ogromna.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button