Nie każdy wie, że bukmacher bet365 jest obecnie najpopularniejszą europejską firmą świadczącą usługi hazardowe przez Internet. Liczy się tutaj przede wszystkim dostępność wydarzeń sportowych, doskonałe zakłady w czasie rzeczywistym i przyzwoite kursy oznaczają, że zdobył on uznanie wśród graczy na całym świecie. 

bonus bukmacherza bet365

Bet365 – popularny bukmacher online

Polacy również chętnie korzystali z usług brytyjskiego bukmachera, ale nie jest to już możliwe niestety. Wszystko to z powodu zmian w przepisach prawnych, które nastąpiły w momencie wprowadzenia w 2017 roku nowelizacji ustawy o grach hazardowych.

Niemniej jednak wiele osób w naszym kraju zadaje sobie pytanie, czy bukmacher bet365 jest legalny? Niestety, nie jest on legalny w Polsce. Przepisy prawne w tej sprawie są jednoznaczne. Jeżeli bukmacher zamierza prowadzić działalność hazardową w Polsce, musi posiadać specjalne zezwolenie Ministerstwa Finansów. 

Czy bukmacher E-TOTO jest legalny?

Zezwolenie mogą uzyskać tylko firmy, które udowodnią swoją wypłacalność i stabilną sytuację finansową. Ponadto, każdy licencjonowany bukmacher musi zobowiązać się do płacenia podatków w naszym kraju. Obecna ustawa o grach hazardowych jest bezwzględna dla firm działających bez zezwolenia. Każdy bukmacher, który nie przestrzega polskiego prawa, zostanie wpisany do rejestru nielegalnych stron z grami.

Jeśli tak się stanie, wszyscy usługodawcy będą musieli zablokować swoim klientom dostęp do takiej strony internetowej. Także gracze korzystający z nielegalnych bukmacherów są karani grzywną, ponieważ są oni uznawani za przestępców skarbowych. Cóż, obsługa brytyjskiej firmy bet365 oznajmiła, iż nie zamierza starać się o zdobycie polskiej licencji na gry hazardowe.

Sytuacja jest jasna i ponad wszelką wątpliwość. Bet365 jest nielegalnym bukmacherem zgodnie z przepisami polskiej ustawy o grach hazardowych. Stanowisko to zostanie potwierdzone ważnym dokumentem opublikowanym przez Ministerstwo Finansów, tj. listą organizacji upoważnionych do organizowania wzajemnych stawek w Polsce. Niektórzy gracze z pewnością będą rozczarowani, ponieważ reputacja tego bukmachera w Europie jest naprawdę ogromna.