Czy bukmacher 1xBet jest już w Polsce legalny?

Rosyjski bukmacher 1xBet swojego czasu cieszył się w naszym kraju sporą popularnością, jednakże jak to wiadomo z Rosjanami bywa, z racji nowelizacji ustawy hazardowej z 2017 niezbyt im po drodze z legalnością. Dzisiaj więc zadamy sobie pytanie – czy bukmacher 1xBet jest w naszym kraju legalny?

Czy bukmacher 1xBet jest już w Polsce legalny?

Co można znaleźć na Polskojęzycznej witrynie Bukmachera 1xBet?

Wszystko to, co w większości legalnych firm bukmacherskich i nie tylko. Aktualna oferta firmy bukmacherskiej 1xBet zawiera nie tylko zakłady sportowe, ale także różnego rodzaju gry na pieniądze. Wszystko to, oczywiście, w stu procentach przez internet i po polsku. Oferta bukmachera 1xBet obejmuje bardzo szeroką gamę zakładów bukmacherskich na wszystkie popularne dyscypliny sportowe jak piłka nożna, hokej, siatkówka czy koszykówka. Oczywiście 1xBet nie zapomniał o miłośnikach obstawiania e-sportu czy sportów wirtualnych. 1xBet to również gry kasynowe czy totalizator sportowy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Czy 1xBet jest w końcu legalny czy nielegalny?

Powinniśmy zaznaczyć to, że 1xBet nie posiada licencji i zezwolenia na prowadzenie działalności hazardowej w Polsce, którą wydaje Ministerstwo Finansów na okres 6 lat. Każda firma bukmacherska chcąca działać w Polsce, musi posiadać odpowiednie zezwolenie na przyjmowanie zakładów przez internet oraz w specjalnych punktach naziemnych. Takiego zezwolenia 1xBet póki co nie posiada, dlatego granie u bukmachera 1xBet jest nielegalne i grozi poważnymi konsekwencjami prawnymi.

Obstawianie przez smartfona w 1xBet

Zakłady u 1xBet można zawierać nie tylko w tradycyjny sposób, czyli przez stronę internetową, ale również aplikację mobilną, a nawet komunikator Telegram. W przypadku gry przez telefon czy tablet możemy korzystać z wielu naprawdę ciekawych opcji takich jak dedykowany program na Androida bądź iOS. Zakłady bukmacherskie 1xBet przygotowały nawet coś, co w naszym kraju nie zdecydował się żaden bukmacher – własną przeglądarkę internetową. Działa tak samo, jak ta tradycyjna, tyle że możemy w niej znaleźć funkcje bukmacherskie, ułatwiające obstawianie na co dzień.

,,Wykręty” 1xBet

1xBet stara się robić wszystko, by unikać tematyki polskiej licencji. Regulamin firmy jest pokaźny, ale warto zwrócić przede wszystkim uwagę na punkcik napisany najmniejszym drugiem z możliwych:

“Przed użyciem strony internetowej gracz musi upewnić się w tym, że na terenie swojego miejsca pobytu on nie narusza praw i przepisów, związanych z hazardową branżą gier. Gry hazardowe w internecie są zabronione w niektórych krajach, dlatego płatności i przelewy, związane z hazardowym biznesem, mogą być również zabronione. Przed zarejestrowaniem na naszym serwisie zalecamy skonsultować się prawnikami. Według naszej polityki odmawiamy w rejestracji użytkownikom z następnych krajów: Wielka Brytania, USA, Austria, Belgia, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czeska Republika, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Włochy, Niderlandy, Polska, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Hiszpania, Szwecja, Iran. Spis regularnie się odnawia. Jeśli Twój kraj pojawi się w tym liście, to zostaniesz o tym odpowiednio powiadomiony.”

Co to dokładnie oznacza? Przede wszystkim, że klienci z Polski oficjalnie nie są akceptowani. W praktyce wygląda to zupełnie inaczej, ale warto wziąć pod uwagę, że firma 1xBet ma podstawy, na przykład, do niewypłacenia wygranych środków albo zamknięcia konta bez powodu!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button