Zakłady bukmacherskie Forbet

W Polsce możemy wyróżnić kilku czołowych bukmacherów, którzy przodują na rynku. Jednym z nich jest Forbet. Działa on legalnie w naszym kraju od 2016 roku. Licencję firma ta otrzymała w maju 2016 roku, a swoje działanie rozpoczęła w lipcu. Co sprawiło, że jest to tak dobrze rozpoznawalna marka w naszym kraju? Przede wszystkim liczne akcje marketingowe i promowanie polskiego sportu. Ponadto mają oni podpisanych wiele umów sponsoringowych.

bukmacher forbet
Zakłady bukmacherskie Forbet

Zakłady bukmacherskie Forbet

Na tę chwilę zakłady bukmacherskie Forbet są sponsorami takich klubów piłkarskich jak: Śląsk Wrocław, ŁKS, GET Well Toruń, Wybrzeże Gdańsk, GKS Tychy, Odra Opole, Motor Lublin, KSZO Ostrowiec, Sokół Ostróda Warsaw Sport Group czy też drużyny żużlowej Włókniarz Częstochowa. Na samym początku swojego istnienia zakłady te zyskały popularność, gdyż nie była konieczna gra z 12% podatkiem.

Jednak wraz z biegiem czasu weszła ustawa bukmacherska, która wymagała narzucenia takiego podatku, aby bukmacher mógł prowadzić legalnie swoją działalność. Wyglądało to w ten sposób, że bukmacher brał na siebie ten podatek przez co gracze nie musieli go odprowadzać, dzięki czemu wygrane były wyższe, a to z kolei przyciągało nowych klientów.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Strona Internetowa Forbet

Bukmacher ten posiada także swoją stronę Internetową, która uważana jest za jedną z najlepszych tego typu. Zaraz po wejściu na stronę możemy zauważyć, że jej kolorystyka jest bardzo dobrze dobrana. Zakłady zostały pogrupowane w kategorie przez co wszystko co się tam znajduje jest niezwykle czytelne. U góry strony z kolei znajduje się menu, które zawiera wszystkie najbardziej potrzebne działy.

Co najważniejsze na stronie głównej bukmachera Forbet znaleźć możemy informacje o legalności tego podmiotu co od razu utwierdza nas w przekonaniu, że cała rozgrywka jest dla nas w pełni bezpieczna. Jeśli pozostaniemy na stronie nieco dłużej z pewnością będziemy w stanie stwierdzić, że serwis ten jest jednym z najlepszych, jeśli chodzi o bukmacherów na polskim rynku.

Punkty naziemne

Poza działalnością w sieci Forbet oferuje nam także punkty naziemne. Nie ma może ich zbyt dużo w naszym kraju, jednak działalność ta jest ciągle rozwijana. Działają one od sierpnia 2018 roku. Zakłady bukmacherskie są przyjmowane tam w specjalnych terminalach. Na pewno tego typu rozwiązanie skróci proces gry, ponieważ nie trzeba zakładać konta i czekać na jego weryfikację.

W punktach tego bukmachera mamy możliwość obstawiania zakładów zarówno przedmeczowych jak i tych na żywo. Ponadto możemy obstawiać sporty wirtualne co jest ciekawe w szczególności wśród młodych osób. Listę wszystkich punktów możemy znaleźć na stronie bukmachera.

Aplikacja mobilna

Jak przystało na jedną z najlepszych firm bukmacherskich w naszym kraju do dyspozycji graczy poza stroną Internetową i punktami stacjonarnymi jest również aplikacja mobilna, która wprowadzona została pod koniec 2017 roku. Użytkownicy urządzeń z systemem iOS mogą ją pobrać z App Store z kolei Ci, którzy posiadają Androida muszą to zrobić za pośrednictwem strony Internetowej, gdyż Google nie wydało zezwolenia na zamieszczenie jej w Sklepie Play.

Aplikacja działa bardzo szybko i mamy w niej dostępne wszystko co w danej chwili u bukmachera, a ponadto do naszej dyspozycji jest funkcja Match Tracker, czyli wizualizacja meczów. Możemy w niej korzystać ze wszystkich metod płatności dostępnych u bukmachera. Jest ona godna polecenia i pozwala na obstawianie w każdej chwili, gdy mamy przy sobie tylko urządzenie mobilne z zainstalowaną aplikacją.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button