Promocje dla graczy w STS. Czego możemy spodziewać się rejestrując konto u tego bukmachera?

Promocje dla graczy w STS. Czego możemy spodziewać się rejestrując konto u tego bukmachera?

Nie brakuje osób decydujących się na ten podmiot hazardowy. STS to znana i ceniona w środowisku firma bukmacherska. Ten podmiot hazardowy zapewnia np. znakomite, legalne usługi. Na jakie bonusy można się bez żadnego problemu zdecydować? Poznaj te promocje i przeczytaj najważniejsze informacje na ten temat.

Podstawowe promocje dla nowych Klientów

Osoby, które finalnie zdecydują się na ten podmiot hazardowy nie będą raczej na co narzekać. Na samym początku warto ogólnie zauważyć, że ta firma bukmacherska działa w pełni legalnie. Ma na to wszelkie papiery. Dzięki temu można swobodnie grać stacjonarnie oraz tak samo online. Jeśli wybierzesz konto online, to możesz otrzymać bonus bez depozytu przy rejestracji w STS, ale nie tylko. Co jeszcze jest oferowane? To m.in. zakład bez ryzyka. Jak z niego skorzystać w praktyce? Musisz oczywiście zarejestrować się, a w czasie wypełniania kolejnych pól wpisać „STS100”. Potem czeka Cię depozyt. Jeśli pieniądze znajdą się na Twoim koncie, to możesz obstawić premierowy zakład. Jak przegrasz, to nie ma żadnego większego problemu. Wszak możesz otrzymać zwrot zainwestowanych pieniędzy, aż do poziomu 100 PLN. W związku z tym Twoje interesy będą tutaj właściwie zabezpieczone, co powinno być dla Ciebie szczególnie istotne w trakcie podejmowania finalnych decyzji (co do wyboru firm hazardowych, jak i konkretnych bonusów).

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Bonus wynoszący 1500 PLN: jak z niego skorzystać w praktyce?

Każda profesjonalna firma bukmacherska ma swój główny bonus. Nie inaczej jest w tym przypadku. Na szczęście flagowa promocja tego podmiotu hazardowego jest bardzo hojna. Dodatkowo mało skomplikowana. Jak z niej skorzystać? Jest to oczywiście opcja tylko dla nowych osób, które są pełnoletnie i nigdy wcześniej nie miały żadnego konta w STS. Pamiętaj, by wpisać właściwy STS kod promocyjny Betonline. Potem masz dokładnie 30 dni na dokonanie trzech depozytów. Za każdy z nich otrzymasz zaś odpowiedni bonus. Zgodnie z regulaminem promocji, będą to kolejno 100% do 300 PLN, 50% do 500 PLN oraz 50% do 700 PLN. Co jeszcze jest ważne? Pierwsza promocja (z tych wyżej wymienionych) zostanie dodana automatycznie. Kolejne zaś po dokonaniu obrotów poprzednimi. Samo wpłacenie depozytu nie jest zatem tutaj wystarczające i warto o tym pamiętać. Na szczęście warunki związane z obrotem nie są specjalnie restrykcyjne i nawet osoby początkujące powinny sobie tutaj spokojnie poradzić.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Bonusy na sporty wirtualne oraz gry karciane

Od czasu do czasu lubisz obstawiać sporty bazujące na algorytmach? A może interesuje Cię dział z symulowanymi grami karcianymi? W związku z tym warto zdecydować się na tego bukmachera. Wszystko dlatego, że STS zapewnia kolejne bonusy na te właśnie działy. Trzeba tylko założyć konto oraz obstawić pierwsze zakłady. Jeśli Twoje premierowe próby (na sporty wirtualne oraz gry karciane z działu Betgames) okażą się nietrafione, to możesz liczyć na zwroty stawek do 20 PLN.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button