Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – czyli o uwadze słów kilka

Skoro mamy już waszą uwagę, to czas opowiedzieć sobie o kilku rzeczach związanych z bukmacherką oczywiście, przecież po to właśnie kliknęliście w link do tego artykułu, czyż nie? Przede wszystkim, na starcie chcielibyśmy zaznaczyć, że poradnik zostanie zawsze poradnikiem. Nikt nie jest w stanie w tekście opisać całego procesu na raz (a my książki o tym raczej nie zamierzamy napisać) dlatego też, pamiętajcie, aby do każdego poradnika podchodzić z odrobiną „podejrzliwości”, chociaż my nie mamy złych intencji co do was, dlatego też prezentujemy dzisiaj wam poradnik, jak obstawiać zakłady bukmacherskie!

Poradnik dla nowych graczy zakładów bukmacherskich – czyli o uwadze słów kilka

Co powinniśmy rozważyć na starcie?

Wybór legalnej firmy bukmacherskiej – jest to coś, co powinniśmy rozważyć zawsze jako pierwsze, ponieważ jeśli podstawa tego co robimy będzie nielegalna, bądź nieuczciwa, to jak wiadomo ,,karma wraca” i może nas to bardzo zaboleć. I nie mówimy tylko o portfelu, przecież więzienie nie jest zbyt fajnym miejscem, prawda? No ale wracając do tematu. Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych podmiotów, które posiadają odpowiednie zezwolenia Ministerstwa Finansów. Legalni bukmacherzy to jedyne wyjście dla graczy z Polski, ponieważ w 2017 roku Ustawa Hazardowa uległa nowelizacji. Po wyborze bukmachera musimy zastanowić się czy będziemy korzystać z usług naziemnego punktu bukmacherskiego czy też wolimy zakłady przez internet. Ten ostatni ma tą przewagę, że otwarty jest 24 godziny na dobę ale zanim zwiążemy z nim swoje nadzieje powinniśmy sprawdzić jego wiarygodność i całą ofertę wydarzeń i dyscyplin.

Plan – czyli coś co powinien mieć każdy (nie tylko w bukmacherce)

Plan na cały sezon sportu który chcemy obstawiać – to podstawa, z racji tego że bez planu możemy nie osiągnąć nic, obstawiając na przysłowiową ,,pałę” Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu miesiące do przodu, bo wiadomo że to się nie uda, ale na start powinniśmy zaplanować przynajmniej 5 typów do przodu. Trening czyni mistrza! Ale z powrotem do tematu. Warto jest wykorzystać naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów. Dużym atutem rozważnego gracza jest wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów bukmacherskich, ponieważ byłoby to bez sensu, musimy przecież reagować na bieżące wyniki. Najważniejsze jest skupienie uwagi na danej kategorii sportowej w której czujemy się pewni, ile chcemy przeznaczyć na typowanie oraz w jaki sposób chcemy typować.

A co jeszcze możemy wam powiedzieć o typowaniu?

Warto (przed rozpoczęciem typowania) jest również znać rodzaje zakładów bukmacherskich. Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Polega on na tym, że obstawiamy (1) zwycięstwo gospodarzy, (x) remis bądź (2) zwycięstwo gości. Jest to najpopularniejszy i najczęstszy zakład, jeśli chodzi o piłkę nożną, łatwo się go również obstawia, dlatego też typowanie tego rodzaju zakładu powinno być dla nas odpowiednie na start.


LV Bet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button