Obstawianie piłki ręcznej – poradnik od eksperta

Obstawianie piłki ręcznej dla niektórych może wydawać się dziecinnie proste, jednakże początki nigdy tak naprawdę nie są łatwe. Naturalnie nowy typer nie myśli o trudnościach obstawiania, ale tylko i wyłącznie o obietnicy zarobku i chwały, jaką zdobędzie typując zakłady bukmacherskie. Oczywiście najpierw musimy naszego bohatera sprowadzić na ziemię, a potem możemy wam już zacząć tłumaczyć – jak zacząć obstawiać piłkę ręczną.

Obstawianie piłki ręcznej – poradnik od eksperta

Zakłady często nie są łatwe do wygrania

Myślenie, że wygramy od razu miliony złotych, obstawiając dychę – jest po prostu złe i naiwne, z racji tego że nikt tak naprawdę nie da nam nic za darmo, czyż nie? Przecież jesteśmy już dorośli, musimy myśleć o takich rzeczach jak rozwaga poważnie, czyż nie? No ale wracając do tematu, nie warto jest zacząć obstawiać zakłady bukmacherskie, kiedy mamy problemy finansowe, bądź jesteśmy zbyt ,,uczuciowi”. Dlatego pomyśl i zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz czy chcesz obstawiać zakłady bukmacherskie, czy też wybierzesz inne hobby. Kolejną kwestią którą należy przemyśleć, jest nasze doświadczenie sportowe, czy uprawialiśmy kiedyś piłkę ręczną. Sporo nam to ułatwi, z racji tego że będziemy już mniej więcej wiedzieć, jak będą zachowywać się zawodnicy na meczach, które będziemy obstawiać.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jeśli zaczynasz – porównaj oferty od bukmacherów

Aktualnie na rynku Polskim jest ich około 18, dlatego wybór jest już całkiem dobry. Zanim jednak zaczniesz obstawiać, porównaj sobie najlepiej kursy oraz bonusy na start, które oferują tobie firmy bukmacherskie, a następnie wybierz trzy najlepsze. Po co aż trzy? Raz, lepiej jest mieć konta u kilku bukmacherów, z racji tego że nie każdy bukmacher oferuje zakłady na wszystko, dwa, dostaniemy praktycznie trzykrotność bonusów na start (za wszystkie trzy konta) oraz w końcu trzy – w razie problemów technicznych z jednym bukmacherem będziemy w stanie obstawiać zakłady u drugiego bukmachera. 

Bez planu – nie obstawiaj!

Planowanie to podstawa jeśli chodzi o naprawdę większą część naszego życia. 

Oczywiście nie mówimy tutaj o planowaniu lata do przodu, bo wiadomo że człowiek planuje a Pan Bóg się śmieje – ale na start przy obstawianiu piłki ręcznej powinniśmy zaplanować przynajmniej 3 zakłady do przodu. A po jakimś czasie – więcej i więcej. W końcu trening czyni mistrza. A ogrywanie bukmachera to w końcu to co daje nam zwycięstwo, prawda? Dlatego też, przy obstawianiu zakładów sportowych na piłkę ręczną musimy pamiętać o kilku rzeczach.

Lista rzeczy – o których ZAWSZE powinieneś pamiętać

Nie piszemy tego poradnika tylko dlatego, żeby was zanudzić. Dlatego też przedstawimy wam listę, o czym powinniście pamiętać przy obstawianiu zakładów bukmacherskich :

– Wiedza na temat piłki ręcznej

– Wybór bukmachera (i bonusu na start)

– PLAN

– znajomość rodzajów zakładów bukmacherskich


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button