Obstawianie meczy po raz pierwszy – jak to robić w 2021?

Coraz więcej osób angażuje się w sportowy świat, poprzez obstawianie zakładów na mecze sportowe – ale wielu z nich zostawia swoje pieniądze u bukmachera, zamiast wygrywać. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest zrobić, jeśli chcesz zacząć wygrywać z bukmacherem w przyszłym roku!

Obstawianie meczy po raz pierwszy – jak to robić w 2021?

Sprawdź oferty bukmacherów

Jeśli jesteś nowicjuszem, to przede wszystkim warto sprawdzić oferty różnych bukmacherów, takich jak STS czy Fortuna. Na polskim rynku zakładów sportowych jest bardzo dużo legalnych bukmacherów do wyboru, bo mamy ich w tym roku już ponad 20-stu. Oczywiście głównym założeniem każdego gracza jest zdobycie jak największej sumy wygranych. Naturalnie wydaje się ci teraz, że najlepiej jest obstawiać kupony po jak najwyższej kwocie, ale to znacznie zmniejsza twoje szanse na to, że będziesz w stanie wygrać cokolwiek. Oczywiście niektórzy szczęśliwcy wygrali pierwszy raz, ale nikt nie wygrywa loterii kilka razy pod rząd. Jeśli chcesz wygrać i nie tracić swoich środków, to lepiej jest obstawiać kilka razy, za mniejszą kwotę.

Darmowy bonus STS
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Zanim zaczniesz obstawiać

Dokładnie przeanalizuj oferty każdego legalnego bukmachera, aby zrozumieć aktualne kursy i ligi, w jakich bukmacher ma najlepszych specjalistów. Pamiętaj też również o tym, aby obstawiać tylko te sporty, które znasz. Skoncentruj się na tych ligach, które znasz najlepiej. Innym ważnym czynnikiem jest dogłębna analiza bukmacherska. Obstawianie nie powinno być prowadzone w sposób lekkomyślny, więc przed obstawieniem swojego zakładu przeanalizuj grę i dwukrotnie sprawdź kursy, jakie bukmacher daje na każdą drużynę.

Analiza meczów sportowych to klucz do wygranej

Warto jest nauczyć się analizy bukmacherskiej, ponieważ wtedy zaczynamy myśleć tak jak specjalista, który ma za zadanie przeanalizować zakład przed wystawieniem go – jednakże do tego też trzeba trochę wiedzy oraz czasu. Przykład? Logicznie rzecz biorąc, zazwyczaj wygrywa najlepsza drużyna w lidze, jednakże nie oznacza to, że zasada zawsze dotyczy wszystkich rozgrywek – bo w końcu nie ma drużyny, który wygrywałaby za każdym razem, prawda? Dlatego też przeanalizuj formę zawodników, sprawdź historię, czyli z jakim przeciwnikiem grała drużyna i jaki był wynik meczu, itd. Na wynik gry składa się wiele czynników, więc analiza, która pomoże określić możliwe wygrane, może być bardzo skomplikowana. Z doświadczenia wiemy, że obstawianie wielu gier na początku sezonu nie jest najlepszą strategią – dlatego postaraj się obstawiać zakłady, gdy większość niepewnych czynników zostanie wyeliminowana.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Warto jest korzystać z for bukmacherskich

W dzisiejszych czasach w Internecie funkcjonuje wiele blogów i forów bukmacherskich, które dotyczą nie tylko kwestii wygranej bukmachera, ale także stale aktualizowanych statystyk i analiz. Przed postawieniem zakładu warto wspomnieć, że różni gracze mogą sugerować. Może coś przegapiłeś, ale inni gracze to złapali – dlatego też warto jest z nich korzystać.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button