Obstawianie e-sportów – jak to robić skutecznie?

Typowanie e-sportów zwykle nie jest wcale prostym zadaniem – z tego powodu, iż tak naprawdę sporty elektroniczne bywają jeszcze bardziej nieprzewidywalne, niż tradycyjne sporty. Jak więc wygrywać z bukmacherem na e-sportach? O tym dowiesz się już za chwilę!

Obstawianie e-sportów – jak to robić skutecznie?

Sytuacja e-sportu na świecie

Mimo wciąż przeciągającej się pandemii koronawirusa, w e-sporcie odbywa się wiele profesjonalnych zawodów, w tym co najmniej kilkanaście o randze globalnych. Od 2003 roku w Paryżu odbywają się mistrzostwa świata w tej kategorii, a nie są one wcale mniej prestiżowe, od takich imprez jak EURO. W prestiżowych turniejach e-sportowych pule nagród często przekraczają miliony dolarów. Rekord ten został pobity w 2015 roku, kiedy łączna pula nagród przekroczyła 18 milionów dolarów! Biorąc pod uwagę popularność tej dyscypliny, nawet początkujący bukmacherzy nie wahają się i oferują zakłady na e-sport już z miejsca.

Darmowy bonus STS
STS kod promocyjny na bonus bez depozytu 29 PLN

Zacznij od poznania drużyn, na które chcesz obstawiać

Jak w przypadku każdego innego sportu, zebranie jak największej ilości informacji o graczach biorących udział w danym turnieju jest pierwszym krokiem do zarobienia na swoim zakładzie. E-sport jest na tyle wielki, że w internecie bez problemu możemy znaleźć statystyki, dane i wszelkie wiadomości o drużynach, zawodnikach, ich strategiach itp. W bardzo łatwy sposób powinniśmy też znaleźć transmisje z najważniejszych meczów, razem z powtórkami.

Znajomość gier, które obstawiasz

Aby nasze przewidywania były coraz bardziej skuteczne, musimy wyspecjalizować się w tytule, który znamy najlepiej. Oczywiście nie musimy ich wszystkich znać, czy nawet się w nich specjalizować – wystarczy skupimy się na jednym, bądź dwóch ulubionych tytułach. Zrozumienie mapy lub różnych etapów gry pozwoli nam lepiej ocenić szanse i zagrożenia podczas stawiania zakładów. Trudność polega na tym, że świat gier komputerowych rozwija się w zastraszającym tempie, a nowe strategie i taktyki są stale aktualizowane. To oczywiście przynosi wiele niedogodności, ale jest to również twoja szansa na wygraną, bo być może wciąż zmieniające się zasady pozwolą ci na zwycięstwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Umiejętność analizy danych

W najbardziej prestiżowych grach poziom rozgrywki jest bardzo wysoki, a czasami różnice między poszczególnymi graczami są praktycznie znikome. Wymaga to od nas możliwości przełożenia wiedzy i informacji statystycznych na określone zdarzenia. Dlatego też odpowiednia analiza bukmacherska jest bardzo ważna, jeśli chcesz wygrywać. Z tego powodu przed postawieniem swojego zakładu, musisz przygotować dane z ostatniego spotkania, dowiedzieć się, w jakim stanie fizycznym i psychicznym jest zawodnik (bądź drużyna), oraz przeanalizować, jak radzi sobie w danym tytule w ostatnim czasie. Pamiętaj, że nawet najdrobniejszy szczegół może doprowadzić do tego, że z nieopłacalnego zakładu, nagle stanie się on valuebetem.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button