Najlepsze sposoby na wygrywanie u bukmachera

Każdy, kto chce regularnie ogrywać z pieniędzy bukmachera zapewne zadaje sobie pytanie – ,,jakie są najlepsze sposoby na wygrywanie u bukmachera?” – jednakże odpowiedź może nie być dla każdego zadowalająca, z racji tego iż po prostu jako takiego, ,,najlepszego” sposobu na typowanie zakładów bukmacherskich nie ma. A jakie są dobre sposoby na to, aby zwycięsko obstawiać zakłady u bukmachera?

Najlepsze sposoby na wygrywanie u bukmachera

Analiza sportowa – bez niej mamy małe szanse na wygraną

Wykonanie odpowiedniej analizy sportowej jest prawdopodobnie jedyną opcją na to, żeby zwiększyć nasze szanse na wygraną. W większości przypadków przy takowej analizie staramy się dopatrzeć podobieństw do innych zagrywek, które już wcześniej widzieliśmy, jednakże takowe analizy pomogą nam bardzo w obstawianiu zakładów na sport, z racji tego że będziemy w stanie, widząc podobne sytuacje wytypować odpowiedni wynik. W końcu zakłady bukmacherskie to nic innego, jak przewidywanie przyszłości, czyż nie?

Założenie konta u innych bukmacherów

Założenie konta u kilku kolejnych, legalnych bukmacherów może poskutkować u nas otrzymaniem dodatkowej promocji bukmacherskiej dla ,,nowych” graczy, dzięki czemu będziemy w stanie typować zakłady na sport za darmowe pieniądze, nie mówiąc jeszcze o tym, że być może ta firma bukmacherska będzie w stanie nam zaoferować zakłady na dyscypliny sportowe, które nasz pierwotny wybór nie oferuje, więc na pewno jest to kolejny plus, który powinniśmy wziąć pod uwagę. Jest to dobry sposób na to, aby zgarnąć więcej darmowych bonusów bukmacherskich dla siebie.

Naturalnie nie mówimy tu o tym, aby rejestrować się u każdego, legalnego bukmachera (aktualnie na Polskim rynku jest ich szesnastu), ale u trzech najlepszych, zaraz po naszym głównym wyborze. To zapewni nam trzykrotnie więcej bonusów do obstawiania, poza tym pamiętajmy o tym, że różne firmy bukmacherskie, mają różne wybory dyscyplin sportowych, także jeśli będziemy chcieli zacząć obstawiać jakąś niszową dyscyplinę, to mamy potencjalnie większą szansę na to, że znajdzie się firma bukmacherska oferująca takowy zakład.

Darmowy bonus betfan
Darmowy bonus betfan

Korzystaj tylko z forum o dobrej opinii

Fora o tematyce zakładów bukmacherskich to dobry sposób na to, żeby dowiedzieć się nowych rzeczy o interesujących nas zakładach na sport, bądź też o naszych ulubionych drużynach, ponieważ na takich forach czasami ,,przesiadują” osoby związane ściśle z danym sportem, przez co czasem można dowiedzieć się całkiem interesujących rzeczy odnośnie danego sportu, które mogą zmienić nasz ,,światopogląd” przez co nasz typ może dramatycznie się zmienić. Jednakże jeśli chodzi o fora bukmacherskie, to powinniśmy również uważać na osoby, które nie mają co do nas najlepszych zamiarów, z racji tego że nigdy na takich forach nie brakuje naciągaczy, dlatego też najlepiej mieć oczy szeroko otwarte.

Planuj swoje typy!

Bez odpowiedniego planowania naszych zakładów bukmacherskich nie powinniśmy liczyć na dużą wygraną u bukmachera. Jeżeli chcemy osiągnąć sukces, to musimy się odpowiednio do tego przygotować, planując nasze następne kupony rozważnie. Najlepiej jest ułożyć sobie plan na najbliższe dwa-trzy typy, a następnie skonsultować to ze swoimi znajomymi na forach bukmacherskich.


Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button