Najgorsze błędy które gracze popełniają w zakładach na e-sport

Na internecie jest wiele poradników które pokazują nam jak typować zakłady na e-sport, jednakże bardzo niewiele jest takich, które zwraca nam uwagę na błędy, a niestety przysłowie ,,mądry Polak po szkodzie” nigdy nie przestanie obowiązywać. Dlatego też mamy dla was ten oto artykuł, który pomoże wam obstawiać e-sport! W końcu w czasie kwarantanny nie mamy zbyt wielu opcji na obstawianie czegoś innego.

Najgorsze błędy które gracze popełniają w zakładach na e-sport

Dobrzy typerzy też przegrywają

Jeden z najczęściej słyszanych mitów na temat zakładów e-sportowych to ten, który mówi że podobno ,,dobrzy gracze nie przegrywają”. Co jest oczywiście totalną bzdurą, każdy przegrywa, szkopuł jednak w tym, że dobry gracz od słabego różni się jedynie tym, że po prostu przegrywa rzadziej. A jeśli już przegra, stara się wyciągnąć z tego jak najwięcej wniosków (dobrym przykładem jest tutaj użycie tzw. „stawkowania”), aby nie popełnić tego samego błędu dwa razy.

 Następnym z ,,grzechów” typerów gier online na jest strach przed porażką. Nie oszukujmy się, jeszcze taki się nie urodził, co by nie przegrał. Z powodu tego strachu mało który gracz podejmie „ryzyko” potencjalnej wygranej z obawy przed właśnie straceniem postawionych środków. Niestety, ale istnieje coś takiego jak szczęście oraz losowość w sporcie, przez co nikt nigdy tak naprawdę nie może być pewien co do wyników obstawionego meczu lub zawodów. Tak więc uważanie, że najlepszą strategią jest unikanie przegranych, jest po prostu błędne.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Źle dobrany bukmacher

Na rynku polskim aktualnie istnieje ponad 15 legalnych zakładów bukmacherskich, oferujących typy w przeróżnych dyscyplinach, takich jak na przykład e-sport. Niektórzy oferują nawet zakłady na wydarzenia polityczne bądź religijne.  Błędem większości graczy w tym wypadku jest niesprawdzenie aktualnej oferty promocyjnej firm bukmacherskich na rynku, co prowadzi do przeoczenia ciekawych bonusów takich jak na przykład darmowy zakład czy dodatkowe środki za które można postawić zakład i potencjalnie wygrać większe pieniądze.

Prawie każdy bukmacher oferuje darmowe bonusy i promocje, które mogą wydawać się nam bardzo atrakcyjne. Jednakże bardzo mało osób zadaje sobie przy okazji pytanie ,,skąd biorą się te promocje? Przecież pieniądze z nieba nie spadają”, co jest w pełni prawdą. Otóż firmy bukmacherskie jakoś muszą odzyskać te pieniądze, dlatego też po przyciągnięciu odpowiedniej ilości nowych graczy, firmy bukmacherskie podnoszą marże co ma ogromny wpływ na kursy po których obstawiamy zakłady u tychże bukmacherów. 

Kolejnym, bardzo niebezpiecznym błędem nieuważnych graczy jest obstawianie zakładów w firmach które cieszą się złą sławą bądź są wręcz nielegalne. Jest to o tyle niebezpieczne że nie dość, że narażamy się na to, że po naszej wygranej firma ta ograniczy nam dostęp do konta bądź nie wypłaci nam naszych pieniędzy, to na dodatek (jeśli firma ta działa nielegalnie) możemy mieć problem z prawem, ponieważ prawie pewnym jest to, że firma taka nie odprowadziła należnego podatku do skarbu państwa. Więc zamiast ,,dużej wygranej” możemy liczyć wtedy na ,,spory podatek do zapłacenia”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button