LV BET to najlepszy w Polsce bukmacher internetowy?

LV BET to jeden z najpopularniejszych bukmacherów na całym polskim rynku zakładów wzajemnych. Źródło popularności Polskiego bukmachera LV BET tkwi w wyjątkowo atrakcyjnej ofercie – zarówno dla nowych jak i zaawansowanych graczy. W poniższym artykule omawiamy ofertę wydarzeń tego bukmachera oraz opisujemy najważniejsze promocje dedykowane nowo zarejestrowanym oraz stałym graczom.

bukmacher lvbet bonus i promocje
Polski bukmacher LV BET – Bonusy, promocje i oferta zakładów

Oferta zakładów sportowych w LV BET 

Oferta wydarzeń, którą dla swoich typerów przygotował bukmacher LV BET, jest naprawdę warta uwagi. W jego ofercie znajduje się przeszło czterdzieści dyscyplin do obstawiania. Są tam zarówno dyscypliny cieszące się ogromnym zainteresowaniem jak i te mniej popularne typu rzutki, biathlon, piłka wodna czy hurling. 

Rynek zdarzeń jest naprawdę obfity – użytkownicy mogą obstawiać spośród 170 zdarzeń w piłce nożnej, 70 z koszykówki oraz 30 z tenisa. Młodsi typerzy z pewnością ucieszą się tym, że LV BET kładzie również duży nacisk na rozwijanie e-sportów. Ta branża przez wielu ekspertów z dziedziny zakładów bukmacherskich określana jest jako największa przyszłość bukmacherki. LV BET zdaje sobie z tego sprawę, więc umożliwia on typowanie gier takich jak DOT, League of Legends, Counter Strike i wiele innych. LV BET umożliwia także stawianie zakładów na niezwykle popularne w Polsce skoki narciarskie oraz walki w ramach MMA (UFC oraz polskie KSW). 

legalny bukmacher betclic
Bukmacher Betclic – Oferta bonusów i kod promocyjny

Jak wygląda ilość dostępnych lig u bukmachera LV BET? Przedstawia się to w sposób następujący – typerzy mogą obstawiać nawet siódmą ligę angielską czy czwartą ligę niemiecką. Mamy jednak przykrą wiadomość dla fanów polskich lig – LV BET ma dla typerów przygotowaną możliwość obstawiania wyłącznie dwóch polskich lig.

Warto jednak zwrócić uwagę na fakt, że legalny bukmacher LV BET daje możliwość obstawiania zakładów specjalnych na wydarzenia ligowe – mowa tu o zakładach takich jak zwycięzca ligi, zwycięzca Ekstraklasy i wiele, wiele innych.Osoby, które oprócz sportu interesują się również rozrywką, z pewnością powinny być usatysfakcjonowane, ponieważ bukmacher LV BET ma także szeroką ofertę zakładów specjalnych na wydarzenia nie dotyczące sportu.

Mowa tu o wydarzeniach dotyczących rozrywki, polityki oraz kultury – mogą to być wówczas Fryderyki, Telekamery, wyniki wyborów itd.). LV BET umożliwia również opcję cashoutu – polega ona na tym, że możemy zgarnąć połowę lub część postawionej stawki przed zakończeniem danego wydarzenia.  Bonusy powitalne u bukmachera LV BET Bukmacher LV BET to jedna z firm, która ma naprawdę przyzwoitą ofertę zarówno dla nowych jak i zaawansowanych graczy. Możemy tu znaleźć bardzo atrakcyjny, często stosowany także przez innych bukmacherów, bonus od depozytu w wysokości maksymalnej 1000 złotych.

Bonusy i promocje w LV BET

Jedyna różnica jest taka, że z tego bonusu można w LV BET korzystać dwukrotnie. Oprócz tego, w LV BET można także korzystać z darmowych bonusów w przypadku, gdy interesujemy się piłką nożną. Osoby rejestrujące się przy użyciu kodu rejestracyjnego mogą z kolei otrzymać dodatkowo specjalny bonus bez depozytu.  Gdy nowy użytkownik dokona pierwszej wpłaty, otrzymuje 100% od wpłaconego przez siebie depozytu. Może to być zatem maksymalnie 1500 złotych ekstra.

Aby go otrzymać, należy jednak spełnić warunki, które określił bukmacher LV BET w specjalnym regulaminie. Depozyt powinien opiewać na kwotę minimum 50 złotych, zaś postawiony kupon za otrzymane o bukmachera LV BET środki bonusowe powinien posiadać minimum trzy zdarzenia, których łączny kurs powinien wynosić minimum 2,50 oraz minimum 1,25 na każdy z obstawionych na nim meczów. 

Następny bonus od depozytu można dostać przy zrealizowaniu kolejnej wpłaty. W takim przypadku depozyt także musi wynosić minimum 50 złotych. Przy realizowaniu drugiej wpłaty bonus może wynosić 50% wartości ulokowanych przez nas środków finansowych. Dla przykładu: jeśli nasz drugi depozyt będzie wynosił 500 złotych, to od LV BET otrzymamy ekstra bonus w wysokości 250 złotych. Jeśli chodzi o warunki uprawniające do skorzystania z bonusu, to są one takie same jak w przypadku pierwszego z nich, 

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button