Legalni bukmacherzy a e-sport

Czy legalni bukmacherzy w naszym kraju oferują nam zakłady na e-sport? Oczywiście że tak, dziś dowiecie się też, którzy oferują najlepszą ofertę właśnie na ten rodzaj zakładów!

Legalni bukmacherzy a e-sport

Star-Typ-Sport – najlepszy i najstarszy Polski bukmacher

Star-Typ-Sport ma w tym roku już 22 lata. (rok założenia 1997) – co sprawia że jest najstarszą, Polską firmą bukmacherską w Polsce. Oprócz tego – STS również posiada prawie pięćdziesiąt procent udziałów na Polskim rynku zakładów bukmacherskich, co czyni ją dominującym podmiotem oferującym zakłady wzajemne.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Jedną z największych zalet STS – jest jej witryna internetowa. Wystarczy wejść na stronę STS aby przekonać się, że ta firma dba o swoich graczy – ale wracając do opisu strony. Jest ona świetnie przygotowana – w ten sposób, aby gracze mieli jak najmniej problemów przy rejestracji oraz obstawianiu. Najlepszym przykładem na to, jest czat, który znajduje się po prawej stronie witryny STS. Poniżej widnieje z kolei tabela z najpopularniejszymi zakładami na żywo oraz najlepszymi zakładami na dzisiejszy dzień.

Według nas – Star-Typ-Sport jest jednym z najlepszych legalnych bukmacherów u którego możemy obstawiać zakłady na e-sport.

Betclic

Firma bukmacherska Betclic powróciła na Polski rynek w tym roku – jej ponowny start u nas na pewno nie był taki trudny (w porównaniu z innymi bukmacherami), z racji tego że przed nowelizacją ustawy o grach losowych – już cieszyła się sporym zainteresowaniem, ponieważ przed powyższym wydarzeniem też oferowała ona zakłady w naszym kraju. Powrót Betclic na nasz rynek był tematem bardzo gorących rozmów w świecie bukmacherki jeszcze na wiele miesięcy przed jego powrotem. To sprawiło, że Betclic musiał przeznaczyć dosłownie minimalne środki na kampanie reklamowe, aby przyciągnąć do siebie nowych graczy. Jeśli chodzi zaś o aktualną działalność Betclic – to ten bukmacher w całości skupił się on na oferowaniu zakładów bukmacherskich przez internet. Typować zakłady możemy również przez świetną aplikację, którą stworzył ten bukmacher, ale niestety nie posiada ona takiej samej funkcjonalności jak u STS.

ETOTO

Legalny bukmacher ETOTO (rok założenia 2010) wyróżnia się na tle innych firm bukmacherskich dość nietypowym zagraniem marketingowym – mianowicie zatrudnia znanych, Polskich dziennikarzy sportowych: Tomasza Smokowskiego, Romana Kołtonia – którzy mają być ambasadorami właśnie tej marki. Kolejną ciekawą inicjatywą, której nie posiada żaden inny polski bukmacher jest prowadzenie quizu „Pod Napięciem” na Youtube. Jeśli chodzi o oceny – to bukmacher ten wypada dość średnio, ale powinniśmy wziąć pod uwagę to – że firma ta (na przykład w porównaniu do 22-letniego STS) – ma dopiero 9 lat. Jednakże podejście ETOTO do swoich graczy mimo wszystko trochę zadziwia oraz imponuje, dlatego też uważamy że należy jej się miejsce w gronie najlepszych legalnych bukmacherów, szczególnie z racji tego, że oferuje naprawdę świetne zakłady na e-sport.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button