Legalne obstawianie w Betclic Polska

Betclic to firma bukmacherska powstała w 2005 roku, która należy do grona najpotężniejszych bukmacherów w Europie. Od jakiegoś czasu funkcjonuje ona również w Polsce. Czy oferta przygotowana przez tę legalnego bukmachera dla polskich graczy jest na tyle atrakcyjna, by zachęcić do zarejestrowania się duże grono graczy? Na to pytanie postaramy się Państwu odpowiedzieć w poniższym artykule.

aplikacja betclic za darmo
Obstawianie w Betclic – aplikacja mobilna, bonusy i darmowe promocje

Aplikacja mobilna Betclic – obstawiaj zakłady z telefonu

Pierwszą rzeczą, na jaką z całą pewnością warto zwrócić uwagę, jest fakt, że Betclic podąża za nowymi trendami w zakresie technologii. W tym celu przygotował responsywną wersję swojej strony internetowej – jest ona przystosowana do wyświetlania na smartfonach i tabletach. Oprócz tego, Betclic stworzył również swoją aplikację mobilną. Dzięki temu można wysyłać zakłady bukmacherskie ze swojego telefonu o każdej porze dnia i nocy.

Aplikacja mobilna Betclic dostępna jest na urządzeniach opartych na systemach operacyjnych Android oraz iOS. Wielu graczy zakładów sportowych jest zadowolonych z działania aplikacji i poleca zainstalować ją na swoim urządzeniu, ponieważ bukmacher Betclic dodaje na niej specjalne akcje promocyjne i bonusy niedostępne dla pozostałych graczy!

Bonusy na powitanie w Betclic

Mocno zawiodą się ci, którzy liczą na dużą liczbę akcji promocyjnych dla nowo zarejestrowanych graczy. Niestety, na ten moment Betclic posiada tylko jedną ofertę dedykowaną nowo zarejestrowanym graczom. Jest to bonus od pierwszego depozytu w wysokości 100% do maksymalnie 1000 złotych. 

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kolejną kwestią, na którą należy zwrócić uwagę, jest brak w serwisie bukmachera Betclic kodów promocyjnych. Kody promocyjne pozwalają użytkownikom na otrzymanie specjalnych, dodatkowych bonusów od razu po rejestracji. Wszyscy najpotężniejsi bukmacherzy w Polsce pozwalają swoim użytkownikom na rejestrowanie się przy użyciu kodów bonusowych. Jeśli Betclic również je wprowadzi u siebie, poinformujemy o tym Państwa w osobnym artykule. 

Bonus od wpłaty 1000 złotych w Betclic – warunki akcji promocyjnej dla nowo zarejestrowanych graczy 

Bonus od wpłaty 100% w wysokości maksymalnej 1000 złotych to główna promocjo dla nowo zarejestrowanych użytkowników tego bukmachera. W ramach tej promocji nowo zarejestrowane osoby mogą otrzymać maksymalnie 1000 złotych ekstra przy realizowaniu swojego pierwszego depozytu. Jeśli zdecydujemy się np. wpłacić swój pierwszy depozyt na kwotę 900 złotych, wówczas dostaniemy od bukmachera drugie 900 całkiem za darmo.

Warto mieć na uwadze, że w chwili obecnej znacząca większość polskich legalnych bukmacherów online jak STS swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom proponuje znacznie ciekawsze oferty. Betclic powinien wziąć z nich przykład i postarać się tak przemodelować swoją ofertę, aby efektywniej zachęcała ona do zarejestrowania się szerokie grono graczy. Na plus tego bukmachera działa jednak fakt, że Betclic prowadzi bardzo łagodną politykę w zakresie wymagań obrotowych i kursowych, zatem to należy potraktować jako duży atut, który wyróżnia Betclic na tle bukmacherskiej konkurencji.

Promocje dla stałych graczy w Betclic

Legalny bukmacher Betclic organizuje dość dużą liczbę promocji dla swoich stałych graczy. Trzeba przyznać, że oferta dla tej grupy użytkowników stoi na o wiele wyższym poziomie. Sprawdźmy zatem, co dla swoich stałych użytkowników przygotowała ta firma bukmacherska i czy to wystarczy żeby być w czołówce w rankingu bukmacherów w Polsce?

Lepsze Kursy 

Jest to jedna z najlepszych promocji tego bukmachera – jej zasady są banalnie proste. Lepsze Kursy to akcja, która polega na tym, że na stronie bukmachera codziennie pojawia się lista zakładów objętych podwyższonymi kursami. Dzięki temu można w bardzo łatwy i szybki sposób znacząco poszerzyć zasób swojego portfela poprzez bardzo wysokie wygrane.

Multi +

Jest to promocja dedykowana użytkownikom zajmującym się obstawianiem zakładów akumulacyjnych, czyli popularnych akumulatorów. Im więcej na naszym kuponie znajdzie się zdarzeń, tym większą wartość uzyska nasz kupon. 

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button