Konto tymczasowe STS – czy to dobra opcja dla niezdecydowanych?

Osoby które dopiero ,,wkręcają się” w świat bukmacherki, bądź też ludzie niezbyt zdecydowani mają możliwość założenia konta tymczasowego, dzięki czemu wszystkie ich wątpliwości zostaną rozwiane. Konto tymczasowe STS to coś z czego korzysta coraz więcej graczy, jednakże czy ten bukmacher na pewno chce, abyście z niego korzystali? O tym przekonacie się za moment!

Konto tymczasowe STS – czy to dobra opcja dla niezdecydowanych?
Konto tymczasowe STS – czy to dobra opcja dla niezdecydowanych?

Konto tymczasowe STS

Oferta na konto tymczasowe sts pojawiła się około rok temu, i mimo iż na stronie www STS nie pojawiła się żadna reklama informująca o możliwości rejestracji konta bez weryfikacji, to opcja jest jak najbardziej dostępna u tego bukmachera i można z niej korzystać. A jak wygląda zakładanie konta tymczasowego u STS?

Zakładanie konta u STS odbywa się w dwóch etapach:

I – Klikamy przycisk „Rejestracja”, a następnie podajemy adres e-mail, do którego będzie przypisane nasze konto STS, wymyślone przez nas hasło oraz numer telefonu. Nie obędzie się też bez zaznaczenia przynajmniej jednej zgody.

II – Po przejściu kroku numer jeden na nasz numer telefonu powinien przyjść SMS z kodem weryfikacyjnym.

III – Gotowe!

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Ograniczenia konta tymczasowego STS

Pamiętajmy jednak, że nie wszystko złoto co się świeci – ponieważ tak naprawdę bukmacherzy zdecydowanie bardziej woleliby abyście założyli normalne konto, zamiast konta tymczasowego. Na sam początek z kontem tymczasowym możemy jedynie dokonywać wpłaty środków, natomiast wypłata naszych wygranych możliwa jest dopiero po wprowadzeniu i potwierdzeniu naszych danych. Mimo to, konto tymczasowe STS to na pewno strzał w dziesiątkę dla osób niezdecydowanych, dlatego też jeśli nie spodoba się nam oferta zakładów sts, bardzo łatwo możecie takiego konta się pozbyć.

Czy możemy założyć konto tymczasowe przez aplikację mobilną STS?

Naturalnie że tak, a co ciekawe, to aplikacja mobilna STS jest dostępna na systemy Android oraz iOS. Najszybszym sposobem jest oczywiście pobranie aplikacji ze strony bukmachera pod adresem www.sts.pl – ponieważ nie będziemy w stanie zrobić tego ze sklepu ze sklepu google, ponieważ jest aplikacje oferujące gry na pieniądze są zakazane na tej platformie. Nieco bardziej skomplikowanie robi się w przypadku wersji na Androida. Tutaj wymagane jest ręczne pobranie pliku instalacyjnego, a następnie otworzenie go na telefonie i zainstalowanie.

Bonus na start STS

Bonus powitalny od STS przyznawany jest automatycznie, do konta dopisywany jest bonus zaraz po wpłacie depozytu. Aby skorzystać z dodatkowego bonusu musimy wpisać kod promocyjny BETONLINE który pozwala na zdobycie do 1200 zł za pierwszy depozyt, a na start uruchamia bonus 29 zł, jest to freebet bez depozytu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button