Kilka porad dla tych, co chcą typować e-sport

Wiele osób nudzi się teraz w domach, i tak naprawdę nie wie, co może ze sobą zrobić. Otóż odpowiedź na to jest prosta, czemu by nie zacząć obstawiać zakłady na e-sport?

Kilka porad dla tych, co chcą typować e-sport

Zacznij od poznania systemów bukmacherskich

Najpopularniejszą metodą stawkowania są proste ciągi liczbowe, które bazują na progresji. Ta metoda jednak stała się mniej efektywna odkąd legalni bukmacherzy muszą pobierać 12-procentowy podatek od zakładu. Dlatego też najlepiej jest poszerzać swoją wiedzę i poznawać nowe strategie obstawiania zakładów na e-sport. Im więcej systemów poznasz, tym większa szansa, że przydadzą ci się w twoich typach.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Emocje zawsze idą w parze z zakładami

,,Niedzielni” typerzy obstawiają zakłady na e-sport głównie po to by bardziej emocjonować się oglądanym meczem. Jeśli jednak jesteś graczem nastawionym na zysk, nie możesz sobie pozwolić na takie emocje. Analizę bukmacherską zawsze wykonuj na chłodno. Po przegranym kuponie nie daj się ponieść emocjom i nie obstawiaj typów ,,na pałę” po to aby się odegrać.

Załóż konto u kilku bukmacherów

Rejestracja u kilku bukmacherów jest w pełni legalna i dozwolona. Dlaczego każdy profesjonalny gracz posiada konto w kilku serwisach? Przede wszystkim daje to możliwość wybierania najwyższych kursów na interesujące Cię zakłady sportowe. Różnice w kursach bywają czasami bardzo wysokie, a to sprawia, że najlepszy serwis z dobrą ofertą znacznie zwiększy Twój zysk.

Konta u różnych bukmacherów pozwalają także wykorzystać bonusy oraz promocje bukmacherskie. Zanim dokonasz rejestracji, przeczytaj nasze recenzje oraz sprawdź, jaki bonus powitalny może Ci zaproponować konkretny, legalny bukmacher w Polsce. Jeśli interesują Cię szczegółowe informacje, zawsze możesz nawiązać kontakt z wybranym serwisem bukmacherskim.

Sprawdzaj okresowo swój postęp

Zapisuj obstawiane przez ciebie zakłady na e-sport i na bieżąco obliczaj swoją skuteczność oraz Yield. Wnikliwie sprawdzaj przede wszystkim przegrane kupony i spróbuj znaleźć i wyeliminować swoje błędy. Oczywiście każdemu graczowi przydarzają się przegrane kupony i nie ma na to sprawdzonego sposobu. Chodzi jednak o to, aby zminimalizować przegrane zakłady, w których popełniliśmy jakiś błąd w analizie. Dlatego tak ważne jest sprawdzanie postępów swojej gry.

Bądź na bieżąco z nowymi bonusami

Nowy, darmowy bonus bukmacherski może znacząco poprawić Twój stan konta i zwiększyć ilości wygranych przez ciebie pieniędzy. Pomoże Ci w tym bez wątpienia ranking bukmacherów. Jednak zawsze dokładnie czytaj regulamin każdej promocji. Ciebie interesuje przede wszystkim warunek obrotu czyli wymóg kilkukrotnego postawienia bonusu by później móc go wypłacić. Jeśli wymóg obrotu wywiera na Tobie presję obstawiania zakładów, których zwykle nie grasz (Np. kupony wielokrotne), nie decyduj się na taką promocję. Wybieraj wyłącznie te oferty, które w żaden sposób nie ingerują w Twój sposób gry i pozwalają faktycznie zwiększyć zyski.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button