Jak typować wirtualne sporty, aby nie przegrać z bukmacherem?

Typowanie wirtualnych sportów nie jest czymś łatwym, ponieważ tak naprawdę aby to robić z sensem potrzeba mieć sporo doświadczenia i wiedzy na ten temat, no ale z drugiej strony przecież każdy kiedyś zaczynał, czyż nie? Dlatego też dziś przedstawimy wam pewne kwestie związane z tym, jak zacząć obstawiać zakłady wirtualne w ten sposób, aby nie przegrywać z bukmacherem (za często!).

Jak typować wirtualne sporty, aby nie przegrać z bukmacherem?

Czy jestem w stanie wygrać z bukmacherem na zakładach wirtualnych?

Oczywiście jest to możliwe, chociaż jest to trudne do osiągnięcia, ponieważ wiele sytuacji zależy od tego, że maszyna losowo generuje wszystkie warunki na wirtualnym boisku. Niemniej jednak coraz więcej graczy decyduje się na obstawianie wirtualnych zakładów, co sprawia, że coraz więcej materiałów związanych z tymi zakładami jest upubliczniana na forach bukmacherskich, co powoduje że łatwiej jest zacząć wiedzę na ten temat.

Nie da się ukryć, że zainteresowanie zakładami wirtualnymi jest spowodowane głównie z powodu pandemii koronawirusa. Naturalnie wielu graczy, którzy nagle obudzili się w takim świecie, gdzie większość lig jest po prostu odwołana z powodu pandemii, więc nic dziwnego że wybór większości padł na coś, co przynajmniej w choć niewielkim stopniu przypomina normalne zakłady bukmacherskie.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Gra na zakładach wirtualnych

W rzeczywistości nie ma dużej różnicy między normalnymi zakładami sportowymi a zakładami wirtualnymi. Chociaż z drugiej strony w przypadku obstawiania zakładów wirtualnych musimy wziąć pod uwagę to, że o mecze są o wiele krótsze, a na dodatek o wiele mniej przewidywalne. Podobnie jak w przypadku zwykłych typów, w zakładach wirtualnych możemy przewidzieć zwycięzcę, liczbę bramek, liczbę handicapów lub zakłady na wszystkich innych typach bukmacherów. Ponieważ za obecną sytuację odpowiada koronawirus, jest to duża zaleta. Dlatego nawet jeśli regularne zakłady zostaną po prostu anulowane z powodu zagrożenia infekcją drużyny przez covid-19, wirtualne sporty mogą przynieść nam ,,zastępczą” frajdę.

Na co warto jest uważać przy typowaniu zakładów na wirtualne sporty?

Na pewno na to, że wirtualni gracze lub zwierzaki nie muszą odpoczywać, jednakże twój portfel już musi. Dlatego uważaj, żeby nie przesadzić ze zbyt dużą ilością zakładów, bo to prosta droga do uzależnienia się od zakładów bukmacherskich. Dlatego też pamiętaj o tym, aby ustalić sobie odpowiedni budżet i nigdy nie stawiać więcej niż sobie poprzednio założyłeś, bo może to zaboleć twój portfel w znaczącym stopniu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie możesz obstawiać?

Oczywiście w STS, Fortuna lub Betfan. Cóż z powodu pandemii obstawianie wirtualnych zakładów u bukmacherów staje się coraz bardziej popularne, a wielu bukmacherów może też z tego powodu poszerzyć swoją ofertę.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button