Fortuna – zamknięcie zakładu przed czasem

Coraz więcej bukmacherów działających na naszym rynku idzie za głosem klientów i wprowadza do swej oferty innowacyjne rozwiązania dotyczące już nie tylko tego jakie spotkania można obstawić w ramach kuponu, ale i tego jak zarządzać już postawionym kuponem.

early cashout fortuna online
Opcja early cashout u bukmachera Fortuna

Fortuna early cashout

Jedną z ciekawszych opcji obecnych między innymi właśnie w Fortunie jest tak zwany early-cashout, czyli wcześniejsze zamknięcie zakładu. Na czym dokładnie ona polega? Jak sama nazwa wskazuje, daje ona graczowi możliwość wcześniejszego zamknięcia kuponu (o ile w danym momencie opcja ta jest aktywna) bez potrzeby czekania na zakończenie pozostałych spotkań.

Kiedy może się ona przydać? Na przykład wtedy gdy stawiamy przysłowiową taśmę (wielozdarzeniowy kupon) gdzie po naszej myśli rozstrzygnęły się już losy 10 z 12 postawionych na kuponie meczów. Opcja early-cashout daje nam w tym momencie możliwość zamknięcia zakładu z automatycznym uzyskaniem wygranej.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Wygrana w tym przypadku będzie mniejsza niż ta pierwotna, ale jest to zrozumiałe, ponieważ mimo że do końca zostałoby nam tylko 2 spotkania to jednak wciąż istniało ryzyko, że chociażby jedno z nich okaże się przegrane a co za tym idzie przegrany byłby cały kupon. Póki co bukmacher Fortuna i opcja early-cashout dostępna jest właśnie w odniesieniu do zakładów akumulowanych i przydaje się bardzo wtedy gdy zależy nam na gwarancji profitu bez czekania na rezultaty pozostałych do rozegrania na kuponie meczów.

Czasami lepiej zadowolić się mniejszą, ale gwarantowaną wygraną niż czekać do końca na pełną pulę i w przypadku porażki zwyczajnie obejść się smakiem. Grając akumulatory warto zatem mieć rękę na pulsie i śledzić rozwój wypadków tak aby w momencie gdy sytuacja przypiera dla nas korzystny obrót (większość zdarzeń na kuponie weszła) móc odpowiednio wcześniej zareagować i zamknąć cały kupon przed czasem jeśli uznamy to za opłacalne rozwiązanie , a uzyskaną w ten sposób wygraną za satysfakcjonującą.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button