eWinner nowy kod promo vs oferta promocyjna STS 

Gigantycznie wzrasta zainteresowanie zakładami bukmacherskimi. Szczególnie że nie brakuje w pełni legalnych operatorów hazardowych. Tak można śmiało napisać o eWinner oraz STS. Czym jeszcze cechują się na co dzień te firmy bukmacherskie? Co sprawia, że są tak bardzo popularne wśród graczy młodszych oraz tak samo bardziej doświadczonych w tej branży?

Zwrot za pierwszy przegrany kupon w firmie bukmacherskiej eWinner i nowy kod promo

Bukmacher internetowy eWinner działa zgodnie z przepisami. A to ważna informacja. Dla każdego nowego Klienta. Ta firma bukmacherska działa w 100% zgodnie z przepisami już grubo ponad trzy lata. Warto dodać, że podmiot hazardowy eWinner umożliwia obstawianie przez sieć albo dzięki aplikacji mobilnej. Jeśli się zarejestrujesz, to będziesz mógł zainkasować świetny bonus na dzień dobry. Oferowany jest m.in. zwrot za pierwszy kupon, który okaże się przegrany. Aby skorzystać z tej promocji, należy w pierwszej kolejności założyć konto. Pamiętaj, by wpisać we właściwe pole odpowiedni ewinner nowy kod promo. Dzięki temu skorzystasz z tego premierowego bonusu w 100%. Potem należy dokonać depozytu. W tym celu możesz skorzystać np. ze swojego konta bankowego albo karty kredytowej. Obsługiwane są także płatności z wykorzystaniem BLIK-a itp. Należy zaznaczyć, że tutaj dwaj główni operatorzy to Blue Media oraz Przelewy24. Jeśli postawisz pierwszy kupon i przegrasz, to otrzymasz zwrot stawki. Maksymalna opcja wynosi w ramach tej promocji dokładnie 110 PLN.

Jakie są warunki drugiego bonusu w eWinner?

Myślisz, że to już wszystko? W takim razie jesteś w błędzie. Nieprzypadkowo mówi się o tym, że firma bukmacherska eWinner gwarantuje liczne i zarazem jednocześnie hojne bonusy. Co jeszcze jest zatem oferowane na start? To bonus od drugiego depozytu. Minimalna wpłata to zaledwie 20 PLN. Wówczas dostaniesz 50% od tej kwoty, czyli dyszkę. Pamiętaj, by w czasie rejestracji wpisać ewinner kod promocyjny (o treści „EWINNER”). Dzięki temu zainkasujesz bowiem także ten bonus. Maksymalna opcja to 50% nawet do 500 PLN. Aby w pełni skorzystać z tej promocji, należy zatem wpłacić 1000 PLN. W przypadku pierwszej opcji – oferowanej przez tę firmę bukmacherską – nie było żadnego wymaganego obrotu. W razie czego przyznany zwrot można zatem od razu wypłacić. Tutaj sprawa wygląda nieco inaczej. Aby można było wypłacić pieniądze, musisz zagrać za sześciokrotność przyznanej sumy. Co ważne, minimalny kurs wynosi 2,50.

Co oferuje na start profesjonalna firma bukmacherska STS?

Ta firma także jest bardzo często wybierana przez Klientów. Dlaczego? Jest ona legalna i zarazem hojna. Jak możesz obstawiać? W punktach stacjonarnych, online albo dzięki aplikacji mobilnej, którą możesz szybko pobrać, a potem zainstalować. Warto zaznaczyć, że podmiot hazardowy STS oferuje na start (po zarejestrowaniu konta online) świetny bonus. Co jest tutaj wymagane? W ciągu jednego miesiąca warto dokonać trzech wpłat. Jeśli to zrobisz, to otrzymasz łącznie nawet 1500 PLN.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button