Dlaczego tak ciężko jest znaleźć dobrą stronę do oglądania meczy online w internecie?

To wiadomo, że każdy w internecie chciałby wszystko za darmo, na dodatek w jakości 4k i to najlepiej na wczoraj. Niestety, ale tak łatwo nie ma, z racji tego że organizacje odpowiadające za mecze online zazdrośnie strzegą swoich transmisji, i oglądanie meczy przez internet nadal stoi za tzw. paywallem. Mimo to, jest jeden sposób, aby oglądać mecze online w pełni legalnie, na dodatek nie musisz na to wydawać ani grosza. Co więc musisz zrobić, aby tak się stało?

Dlaczego tak ciężko jest znaleźć dobrą stronę do oglądania meczy online w internecie?

Rejestracja u legalnego bukmachera

Otóż to. Aby oglądać mecze legalnie online, musisz zarejestrować swoje konto u legalnego bukmachera – na ten dzień jest to jedyny sposób na to, aby oglądać transmisje legalnie, na żywo i to dodatkowo jeszcze nie płacąc jakichś chorych abonamentów stronom, które mają zazwyczaj mało do czynienia z legalnością tego, co robią. Dlatego też rejestracja u bukmachera może być aktualnie twoją jedyną drogą do tego, aby oglądać mecze online w legalny sposób. Warto również zarejestrować się u innego bukmachera, aby w razie gdyby obstawianie zakładów bukmacherskich ci się spodobało, to żebyś mógł otrzymać kolejny bonus powitalny.

Darmowy bonus STS
Darmowy bonus STS

Oczywiście, bukmacherzy nie są tacy głupi – co prawda bonus prawie na pewno dostaniesz, ale jego wypłacenie to już jest inna sprawa – bardzo ciężko będzie ci go wypłacić, ponieważ zazwyczaj regulamin takiego bonusu jest ustawiony w taki sposób, żeby bukmacher w razie czego niewiele stracił. W końcu niedoświadczeni gracze często nie wiedzą co robią, przez co wypłacenie takiego bonusu przez nich graniczy z cudem. Wróćmy jednak do początku – czyli do zarejestrowania się u bukmachera. Na ten dzień STS jest ,,pewna” jeśli chodzi o oferowanie meczów online za darmo. Naturalnie nie każdy legalny bukmacher oferuje te same transmisje, dlatego też rejestracja u kilku różnych bukmacherów może być dobrym pomysłem.

Zajrzyj na fora bukmacherskie

Jest to dobry sposób na to, aby dowiedzieć się cokolwiek na temat zakładów bukmacherskich, ale również i samych transmisji meczów online, które oferują legalni bukmacherzy. Poza tym, możesz tam przecież poznać ciekawe osoby, które być może wciągną cię również w świat obstawiania zakładów bukmacherskich. No ale wracając do tematu – dzięki zaglądaniu na fora bukmacherskie, możesz dużo się dowiedzieć na temat meczów online – którzy legalni bukmacherzy oferują jakie rozgrywki, oraz czego możesz się po nich spodziewać. W końcu nie jest powiedziane, że takowa oferta się nie skończy, bądź też zostanie ona w jakiś sposób ograniczona – przecież firmy te muszą na pewno opłacać przedsiębiorstwa, które udostępniają ich graczom taką formę rozrywki.

Czy warto w ogóle się rejestrować u bukmachera – aby oglądać mecze online?

Otóż tak naprawdę to wiele zależy od twojego podejścia do tego tematu. Jeśli nie chcesz korzystać z usług bukmachera – to tak naprawdę jedynym legalnym rozwiązaniem, jakie zostaje ci na dzień dzisiejszy to wykupienie odpowiedniego pakietu telewizyjnego, co na pewno tanie nie będzie.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button