Darmowe promocje bukmacherskie w STS

Bonus powitalny w ramach którego można otrzymać od STS do 1000 zł za założenie nowego konta (nowy klient) to nie jedyna z ciekawych promocji jaką oferuje nam największy w Polsce bukmacher. Dla osób, które rejestrację mają już za sobą firma przygotowała zachętę w postaci vouchera o wartości 50 zł, który można otrzymać za polecenie STS swoim znajomym.

bonusy za darmo w sts
Zakłady bukmacherskie STS – bonus za polecenie znajomego

STS polecanie bukmachera znajomym

Co ciekawe – voucher w STS przysługuje obu stronom, w konsekwencji więc – osoba będąca nowym klientem i korzystająca z linku polecającego może otrzymać już na początku swojej przygody z STS dwa bonusy – powitalny (do kwoty 1000 zł) za założenie konta oraz voucher 50 zł w ramach programu polecającego.

Do otrzymania tego drugiego wystarczy spełnić kilka banalnie prostych warunków takich jak rejestracja z otrzymanego linku, wpłata minimum 50 zł oraz trzykrotny obrót tej kwoty po minimalnym kursie 1,50 (przy zakładach akumulowanych przynajmniej jedno zdarzenie na kuponie misi spełniać to kryterium) i to by było na tyle. Warunki jasne, proste i łatwe do spełnienia.

sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Kody na 50 zł otrzymują obie strony, czyli tak polecający (osoba, która już ma konto w serwisie i wysyła link do znajomego) jak i polecany (osoba dopiero się rejestrująca, korzystająca z linku otrzymanego od zapraszającego). Kody wysyłane są na email najczęściej w ciągu 24 godzin od momentu spełnienia warunków promocji przez nowego klienta.

Promocja jest z pewnością godna uwagi zwłaszcza, że nawet bez niej STS jest firmą godną polecenia ze względu na atrakcyjny bonus powitalny, rozbudowaną ofertę spotkań, mnogość i szybkość dostępnych form depozytu oraz wypłaty a także ugruntowaną pozycję lidera na polskim rynku i bardzo dobrą obsługę.

STS to firma, która w rankingu bukmacherów zawsze plasuje się w czołówce. Z czystym sumieniem można więc polecać usługi tego bukmachera znajomym, którzy jeszcze nie mieli z nim styczności lub do tej pory obstawiali zakłady jedynie w punktach stacjonarnych.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button