Czy zakłady bukmacherskie są w Polsce legalne?

Zakłady bukmacherskie to coraz prężniej działający przedstawiciele gier sportowych umożliwiający zawieranie zakładów wzajemnych online oraz w punktach stacjonarnych. Popularność bukmacherów w Polsce stale rośnie, co jest jednym z czynników wpływających na powstawanie nowych, konkurencyjnych podmiotów. Zainteresowanie zakładami wzajemnymi w Polsce zdecydowanie wzrosło od chwili zalegalizowania działalności polskich zakładów bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie legalnie
Czy zakłady bukmacherskie online są w Polsce legalne?

Czy wszystkie zakłady bukmacherskie w Polsce są legalne?

Zakłady bukmacherskie w celu zalegalizowania swojej działalności w internecie muszą uzyskać licencję Ministerstwa Finansów w zakresie oferowania zakładów sportowych online dla polskich graczy. Wśród wielu bukmacherów oferujących swoje usługi zawierania zakładów wzajemnych w Polsce tylko nieliczni działają legalnie. Reszta działa w szarej strefie.

Według opinii ekspertów branży bukmacherskiej zakłady wzajemne to biznes, który w ostatnim czasie charakteryzuje się wzrastającą konkurencją wynikającą z powstawania nowych, legalnych przedstawicieli zakładów bukmacherskich. Warto nadmienić, że wszystkie punkty stacjonarne w Polsce są legalnymi bukmacherami oferującymi zawieranie zakładów sportowych.

„Ilość nowych bukmacherów, którzy uzyskali zezwolenie Ministra Finansów jest budujące, cieszymy się, że kolejni bukmacherzy dołączają do grona legalnych.” – Ekspert portalu betonline.net.pl

Legalna działalność zakładu bukmacherskiego to przede wszystkim mniejsza wygrana dla gracza. Wynika to z konieczności odprowadzenia ustawowego podatku od wygranej (12%).

Bukmacherzy wprowadzają do swoich ofert szereg atrakcyjnych promocji oraz bonusów, które mają zachęcać stałych i potencjalnych graczy do korzystania z ich ofert. Zakłady bukmacherskie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom graczy, oferują konkurencyjne bonusy na start oraz jak najkorzystniejsze kursy na zakłady sportowe.

W dobie wzrastającej konkurencji wśród bukmacherów oraz swobodnego dostępu graczy do ofert internetowych zakładów bukmacherskich pozyskanie stałych graczy nie należy do łatwych zadań. Dodatkowym atutem bukmacherów są stacjonarne punkty, które pomimo rozbudowanych serwisów internetowych wciąż cieszą się dużą popularnością wśród wielu graczy.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button