Czy wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest trudne?

Jak to mówią – ,,wiedza to potęga!” A bez niej nie jesteśmy w stanie wiele zrobić, czyż nie? Dlatego też – zamiast błądzić ,,we mgle” – możecie zasięgnąć właśnie do naszego poradnika – w którym wytłumaczymy wam, czy wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest trudne – czy też nie!

Czy wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest trudne?
Czy wygrywanie na zakładach bukmacherskich jest trudne?

Bez wyboru odpowiedniej firmy bukmacherskiej – obstawianie jest niemożliwe

Wybór legalnego bukmachera – to podstawa jeśli chcemy aby obstawianie dla nas nie było trudne. Na terenie naszego kraju można korzystać z usług licencjonowanych firm bukmacherskich, które posiadają odpowiednie zezwolenie Polskiego Ministerstwa Finansów. No ale wracając do tematu – wielu bukmacherów oferuje bonusy na start, więc jest to dosyć ważne,  ponieważ łatwiej jest grać za pieniądze bukmachera, niż za swoje, jest to ogromnym plusem z racji tego że jeśli nie spodoba nam się obstawianie, możemy wtedy zrezygnować bez żadnych konsekwencji. No dobrze, ale poza bonusem musimy również tu uwzględnić taki czynnik jak kurs bukmacherski – z racji tego że przekłada się on bezpośrednio na naszą wygraną. Wiadomo – im wyższy kurs – tym więcej pieniędzy prawdopodobnie zarobimy.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Plan – bez tego obstawianie będzie trudne

Jeżeli chcemy aby obstawianie zakładów bukmacherskich było dla nas łatwe, to najlepsze co możemy zrobić to ułożyć sobie plan obstawiania. Warto jest wykorzystać wtedy naszą wiedzę na temat obstawianej dyscypliny, podstawą przy obstawianiu również jest zrozumienie zasady ustalania kursu przez bukmacherów – wzięcie pod uwagę rachunku prawdopodobieństwa również ułatwi nam sprawę. Nie chodzi o przewidzenie z góry wszystkich zakładów, ponieważ byłoby to bez sensu, ale najlepiej będzie, jak skupimy się na kilku wybranych typach. Obstawianie jednej kategorii sportowej w której czujemy się pewni również sporo ułatwi nam typowanie zakładów sportowych. Plan obstawiania również pomoże nam reagować rozsądnie nawet wtedy, gdy przegramy.

Znajomość rodzajów zakładów bukmacherskich

Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie obstawianie zakładów bukmacherskich – to musimy też poznać rodzaje kuponów bukmacherskich.

Najpopularniejszym rodzajem zakładu jest zakład 1×2. Najczęściej występuje on w piłce nożnej –  możliwe rozstrzygnięcie takiego zakładu to :

  • wygrana gospodarzy (1),
  • remis (x)
  • zwycięstwo gości (2).

Zaraz po nim mamy zakład U/O, który polega na tym że typujemy czy w meczu uda się zdobyć określoną granicę ilości punktów, czyli czy będzie tych punktów więcej czy mniej. W zakładach bukmacherskich można obstawiać znacznie więcej niż tylko wynik meczu, im popularniejszy mecz, tym więcej możliwości.

Podsumowując – czy obstawianie zakładów bukmacherskich jest trudne?

Tak naprawdę odpowiedź na to pytanie może być zarówno tak i nie. Tak – z tego powodu, że jeśli nie zdobędziemy odpowiedniej wiedzy oraz umiejętności, to nie będziemy w stanie nawet postawić zakładu bukmacherskiego. Nie – ponieważ jeśli włożymy w przygotowanie się wystarczająco dużo czasu to obstawianie zakładów bukmacherskich będzie dla nas przysłowiową ,,kaszką z mleczkiem”.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button