Czy są na tym świecie osoby ,,zmuszone” do obstawiania zakładów bukmacherskich?

Dość niedorzeczne, czyż nie? Ciężko jest nam wyobrazić sobie kogoś, chociaż nie, możemy to sobie wyobrazić, choć jest to dosyć niepoważne, mamy na myśli obraz starszego, łysiejącego mężczyzny, który wiecznie chodzi w sandałach z białymi skarpetkami oraz siatką z logiem biedronki, siedzącego przed komputerem i pocącego się strasznie, ponieważ zaraz za nim stoi kilka mężczyzn a jeden z nich przykłada mu lufę pistoletu do głowy. Normalnie komediodramat. No ale trochę za bardzo odbiegliśmy od tematu, czy jest na tym świecie ktoś taki, który jest po prostu zmuszony do typowania?

Czy są na tym świecie osoby ,,zmuszone” do obstawiania zakładów bukmacherskich?

Uzależnieni od hazardu – lepiej opowiedzmy o tym od razu

Na pierwszy ogień niech polecą osoby uzależnione od zakładów bukmacherskich. Dlaczegóż to? Otóż stereotyp mężczyzny, który non-stop powtarza ,,że tym razem mu się uda”, ,,muszę się odegrać”, bądź też ,,ostatni raz wygram i kończę z tym raz na zawsze”, jest o wiele bardziej żywy w naszym społeczeństwie, niż taki o mafii, gangsterach bądź innych ludziach, z którymi niebezpiecznie jest się zadawać. No ale wróćmy do osób uzależnionych od hazardu.

Zmuszone do obstawiania są w ten sposób, że nie są w stanie już myśleć logicznie, ponieważ to zajęcie zawładnęło ich umysłem, przez co hazard to jedyne co mają w głowie. Nie dbają o to, jak wyglądają, nie dbają o swoją rodzinę, ba, najczęściej też nawet nie jedzą, (tylko piją kawę i palą papierosy), przez co wyglądają jak żywe trupy. To bardzo smutne, ponieważ hazard jest jedną z najniebezpieczniejszych form jeśli chodzi o uzależnienie, z tego powodu że najczęściej takie osoby tracą swój majątek, a nawet czasem też majątek swoich bliskich. Jeśli znasz kogoś uzależnionego od hazardu, nie bądź bezczynny, zareaguj, ponieważ nic cię to nie kosztuje, a możesz komuś uratować życie od ruiny, i nie mówimy już tu o samym ,,chorym” ale o jego najbliższych.

Ci co starają się żyć na wyższym poziomie – kłamstwo ma krótkie nogi

Każdy z nas chyba miał takiego kolegę (bądź też koleżankę w szkole) który/a obnosiła się ze swoim majątkiem, a tak naprawdę w rzeczywistości nie byli oni jakoś szczególnie zamożni. No a wiadomo, skądś te rzeczy musiały być zakupione, czyż nie?  No i właśnie tutaj pojawia się aspekt ,,przymusu” ponieważ obstawianie zakładów bukmacherskich może być jednym ze sposobów na to, aby zarobić ,,szybkie pieniądze” do kupienia nowych, (drogich) ubrań bądź rzeczy która jest teraz modna.

Co zabawne, takie osoby w większości nie mają nawet cech dobrego gracza zakładów bukmacherskich z racji tego że często nie potrafią czekać i są w ciągłym pośpiechu, przez co uważamy że są dosłownie przymuszeni do tego, aby obstawiać zakłady bukmacherskie. Oczywiście są inne alternatywy do zakładów bukmacherskich, ale jeśli chodzi akurat o nie to są najprostsze aby w nie ,,wejść” z racji tego że sami bukmacherzy często oferują tzw. Freebety, czyli darmowe środki na typowanie zakładów bukmacherskich.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button