Betfan kontra Fortuna – jak wygląda oferta obu bukmacherów?

Siedzisz teraz przed swoim komputerem, ponieważ chcesz zarejestrować konto w jednej z tych firm bukmacherskich? Oba podmioty hazardowe (nie będziemy tego dłużej przed Tobą ukrywać) mają wiele walorów. Na jakie bonusy można liczyć po dokonaniu rejestracji? Co jest do typowania? Która firma bukmacherska wypada lepiej?

Atrakcyjne bonusy na start

W dzisiejszym artykule porównamy ze sobą dwa różne podmioty hazardowe. Jeden z nich wystartował relatywnie niedawno. Z kolei Fortuna to bardzo doświadczona firma bukmacherska. W końcu ten podmiot hazardowy działa na rynku już od 1996 roku. Jest zatem na tym polu starszy nawet o kilkanaście miesięcy od STS. Nie da się jednak ukryć, że obecnie coraz mocniej do głosu dochodzą młode firmy bukmacherskie. To nie tylko promowany przez Krzysztofa Stanowskiego Fuksiarz, ale także właśnie Betfan. Dlaczego warto zarejestrować się w tym buku? Należy zaznaczyć, że ta firma działa zgodnie z zasadami zawartymi w najnowszej wersji Ustawy Hazardowej. To istotna informacja. Poza tym ta firma bukmacherska oferuje swoje zakłady na szereg sposobów. Nie ma problemu, by obstawiać online; z poziomu swojego konta bukmacherskiego. Dodatkowo masz do dyspozycji aplikację mobilną na telefon komórkowy. Co istotne, ta firma bukmacherska oferuje na start świetne bonusy. Po zarejestrowaniu, wpisaniu kodu i wpłaceniu depozytu możesz otrzymać cashback (maksymalnie do 600 PLN). Oferowane są także takie opcje, jak zakład bez ryzyka 70 PLN oraz podwojenie kolejnej wpłaty (do 1000 PLN).

Bogata oferta wydarzeń rozrywkowych do obstawiania

Warto zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym nie tylko dla oferowanych bonusów na start dla każdego nowego użytkownika. Co jeszcze się liczy? Dodatkowo ten podmiot hazardowy zapewnia wiele opcji pod kątem samego typowania. Na co można się zdecydować? Ta relatywnie młoda firma bukmacherska zapewnia np. wydarzenia na rozmaite dyscypliny. Nie tylko te najbardziej popularne. Poza tym w ofercie znajdują się dyscypliny wirtualne bazujące na algorytmach. Nie ma przeszkód, aby spróbować się w czasie rozgrywek karcianych. Są one legalne właśnie na stronie m.in. tego podmiotu hazardowego. Co jeszcze oferuje ta firma bukmacherska? Są to również liczne wydarzenia rozrywkowe. Możesz obstawiać rozmaite opcje, które niekoniecznie są na co dzień związane ze sportem. Masz do wyboru m.in. wydarzenia dotyczące polityki, świata filmu, czy nawet… pogody.

Dlaczego warto zdecydować się na Fortunę?

Oferta tego legalnego podmiotu hazardowego także jest świetna. Jakie bonusy są zatem oferowane na start? Po zarejestrowaniu możesz otrzymać 2800 punktów. Nie ma przeszkód, by potem wymienić je na zakład o wartości 20 PLN. Dodatkowo ta firma bukmacherska oferuje zakład bez ryzyka. Jeśli będziesz miał konto online oraz wpłacisz pieniądze, to zainkasujesz zakład bez ryzyka do 600 PLN. Co jeszcze jest ważne? W Fortunie możesz obstawiać rozmaite wydarzenia. Do wyboru są np. zakłady sportowe, rozrywkowe, czy finansowe.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button