Betclic – oferta zakładów online

Betclic to jeden z tych zagranicznych bukmacherów, którzy przed wejściem ustawy hazardowej był bardzo poważany, dlatego też gracze z rozczarowaniem musieli pogodzić się z tym, że na jakiś czas ten bukmacher musiał odejść. Jednakże można spokojnie powiedzieć, że ,,już” powrócił, dlatego też dziś chcemy wam przedstawić jego ofertę zakładów online!

Betclic – oferta zakładów online

Betclic online – oferta

Betclic wracając do Polski po nowelizacji ustawy hazardowej już wtedy zdawał sobie sprawę, że dobrze przeprowadzona akcja marketingowa i nawiązanie współpracy z ważnymi klubami sportowymi może przyczynić się ponownie do wzrostu jego popularności w naszym kraju, stąd Betclic zaangażował się w sponsorowanie polskiego sportu. Obecnie w ten sposób bukmacher Betclic współpracuje z Reprezentacją Polski w siatkówce mężczyzn, dwoma drużynami z polskiej Ekstraklasy – Lechią Gdańsk, a także Piastem Gliwice.

E-sport w Betclic

W ofercie Betclic online możemy obstawiać wiele gier znanych z komputerów osobistych. Mowa tutaj o tytułach takich jak StarCraft 2, Overwatch czy CS:GO lub League of Legends. To bardzo dobry krok ze strony Betclic.

Darmowy bonus betclic
Darmowy bonus betclic

Strona Betclic

Witryna internetowa Betclic Polska utrzymuje kolorystykę zbliżoną do logo swojej firmy, czyli biały i czerwony. Po części nawiązuje to do braw Polski, co Betclic wykorzystuje podczas kampanii reklamowych – spółka jest głównym sponsorem Reprezentacji Polski w męskiej siatkówce. Wracając jednak do witryny internetowej, nie sposób nie odnieść wrażenia, że styl wydaje się nieco ekstrawagancki, dość nieintuicyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie jedynego przewijanego modułu. Warto także dodać, że w górnym pasku widzimy tylko cztery elementy główne – zakłady, na żywo, promocje i totalizator. Ten ostatni to kolejny element, którym Betclic wyróżniał się od innych graczy na rynku, jednak o nim szerzej powiemy przy analizie bonusów.

Bonusy w Betclic online

W przypadku, kiedy dopiero co rejestrujemy nasze konto u tego bukmachera, Betclic proponuje zakład bez ryzyka w maksymalnej kwocie 510 złotych, żeby ten bonus otrzymać należy wpisać w Betclic kod promocyjny, który wpisuje się podczas rejestracji konta na oficjalnej stronie internetowej bukmachera pod adresem www.betclic.pl. Czym jest zakład bez ryzyka (cashback) w Betclic? To znana forma nagradzania nowych graczy bukmacherskich, jeśli kupon nie wejdzie, Betclic zwraca pełną kwotę użytkownikowi. W przypadku wygranej bukmacher wymaga sześciokrotnego obrotu, przy minimalnym kursie 2.0.

Kolejną ciekawą promocją od Betclic jest tak zwane Multi Plus. Oferta polega na zwiększeniu procentowej wartości zwycięskiego kuponu, na którym znajduje się minimum pięć zdarzeń. Poniżej dokładne wartości zwiększenia kuponu w Multi Plus:

5 meczów – 7% więcej

6 meczów – 14% więcej

7 meczów – 20% więcej

8 meczów – 25% więcej

9 meczów – 30% więcej

10 meczów – 35% więcej

11 meczów – 40% więcej

12 meczów  – 45% więcej

13+ meczów – 50% więcej


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Bukmacher internetowy

Dobry bukmacher internetowy w Polsce powinien graczom oferować atrakcyjne promocje i bonusy bukmacherskie, wysokie kursy, niską marzę bukmachera i bardzo bogatą ofertę zakładów sportowych.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button