Aktualne promocje bez depozytu u Polskich bukmacherów

Na polskim rynku powstaje coraz większa liczba firm bukmacherskich. Wszyscy chcą zachęcić do siebie jak największą liczbę użytkowników. W tym celu organizują szereg akcji promocyjnych oraz oferują atrakcyjne bonusy bez depozytu. Właśnie bonusy za rejestracyjne są kwestią, na którą zwraca uwagę znacząca część graczy.

bukmacherzy bonus bez depozytu
Gdzie najlepsze bonusy bez depozytów

Zakłady bez depozytu na początek 

Niezwykle ważne są również bonusy bez depozytu – warto wiedzieć, że nie każdy bukmacher ma je w swojej ofercie. Każdy zakład bukmacherski, któremu zależy na tym, aby być w czołówce, powinien pomyśleć o stworzeniu takiej oferty. W poniższym artykule omawiamy, jakie darmowe freebety oferują nowi bukmacherzy. Wśród polskich legalnych bukmacherów jest sześciu oferujących bonusy bez depozytu. Warunkiem, jaki należy spełnić, by je uzyskać jest zarejestrowanie się oraz potwierdzenie swojego konta. Oto bukmacherzy oferujący zakłady bez depozytu freebet:

 • Fortuna – 20 złotych – 2800 FKP można uzyskać, gdy w pełni aktywujemy swoje konto gracza w sklepie online,
 • STS – 29 złotych – freebet można otrzymać, gdy zarejestrujemy się i podamy kod promocyjny: BETONLINE
 • LV BET – 20 złotych. Bukmacher oferuje darmowy zakład, jeśli nasze konto zostanie w pełni aktywowane. Musimy również wysłać e-mail o treści „bonus bez depozytu”.
 • Totolotek – 25 złotych – freebet na start można otrzymać, gdy nasze konto zostanie w pełni aktywowane;
 • forBET – 10 złotych – jest to bonus za rejestrację bez depozytu,
 • ETOTO – 20 złotych, freebet bez depozytu, który można otrzymać za zarejestrowanie się,
 • TOTALbet – 15 złotych – freebet, którego cechą charakterystyczną jest brak wymogów startowych. Należy jednak w pełni aktywować swoje konto. 
sts bonus za darmo
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Rodzaje darmowych bonusów

 Teraz pokrótce zdefiniujemy, czym są zakłady darmowe, zakłady bez depozytu oraz zakłady bez ryzyka. Niektórzy używają tych pojęć zamiennie, co jest dużym błędem. Darmowy zakład to określenie najstarsze. Są to środki, które otrzymuje każdy gracz po zarejestrowaniu się lub po skorzystaniu z promocji któregoś z bukmacherów. Jeśli spełni warunki zapisane w regulaminie, otrzyma określony bonus. 

Zakład bez ryzyka to możliwość obstawienia w pełni bezpiecznego zakładu. Oznacza to, że gracz, który postawi zakład za środki zgromadzone na swoim koncie w przypadku, gdy obstawi nieprawidłowo, otrzyma zwrot całości lub części tych środków na swoje konto depozytowe. Czasami określa się to również jako cashback. 

Zakład bez depozytu – jest to zakład, którego pożądają wszyscy gracze. Są to środki, które może otrzymać gracz, gdy zarejestruje się u danego bukmachera. W takim przypadku legalni bukmacherzy nie wymagają uiszczania wpłat do depozytu, aby go otrzymać. Bonus przyznany przez firmę musi być wykorzystany na zakłady. Każdy bukmacher określa, ile obrotów musi być wykonanych. Ustala również minimalny kurs. Jeśli spełnimy te warunki, będziemy mogli otrzymać zgromadzone na swoim koncie środki.

Bonusy powitalne – o tym pamiętaj

Bardzo wielu polskich legalnych bukmacherów oferuje powitalne bonusy bez depozytów. W warunkach dużej konkurencji firmy muszą wyróżniać się czymś, by móc przyciągnąć jak największą liczbę graczy. Dlatego w naszym rankingu bukmacherów bierze pod uwagę również ofertę bonusową. Przed wybraniem konkretnego bonusu, należy przeanalizować kilka bardzo ważnych kwestii. Są one następujące:

 • kurs obrotu,
 • wymagana przez bukmachera liczba zdarzeń,
 • wymagany obrót,
 • wysokość bonusu.

Zalecamy, aby dopiero po przeanalizowaniu wszystkich powyższych czynników wybrać konkretną ofertę.

Bukmacher

Bukmacher zawsze wie co gracze zakładów sportowych chcą oglądać i czytać, dlatego każdego niemal dni przygotowywane są poradniki i promocje dla graczy.

Zakłady Bukmacherskie

Back to top button